Parkování Palladium – parkoviště v centru Prahy

Parkování Palladium – parkoviště v centru Prahy

Pokud hledáte v centru Prahy parkoviště, kde bude za jakýchkoliv okolností dost volných parkovacích míst, máme pro Vás tip. Pražské nákupní centrum Palladium dává své podzemní parkovací prostory k dispozici nejen svým zákazníkům, ale také všem, kteří nechtějí v centru hlavního města dlouze hledat volné parkovací místo a chtějí mít jistotu, že je jejich vůz na bezpečném místě.

Parkování v Palladiu nabízí široká garážová stání, která jsou monitorována bezpečnostními kamerami a označena světelnou signalizací. Maximální světlá výška parkoviště je 2,4 metru. Garáže jsou největším parkovacím prostorem v centru Prahy a nabízí tak přes 900 parkovacích míst ve třech podlažích. Z podzemních garáží je přímý vstup do prostoru galerie Palladium i do kancelářských prostor v okolí.

Otevírací hodiny parkoviště Palladium jsou od 0.00 do 0.00, tedy 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Oproti jiným parkovištím, např. v OC Chodov Praha, nejsou první hodiny zdarma. Za první i druhou hodinu tedy zaplatíte po 50 Kč. Další hodina pak vyjde na 40 Kč. Celodenní parkování Vás přijde na 700 Kč, pokud byste chtěli své auto nechat zaparkované tři dny, připravte si 1 800 Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

Největší podzemní parkování v Praze 1, to je parkoviště Palladium.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů