Baťa už má už přes 40 prodejen

Baťa už má už přes 40 prodejen

Štítky: Baťa, Boty, Brno, Praha, Ostrava

Přestože se tomu dá jen těžko uvěřit, pravda je dnes taková, že síť prodejen Baťa v ČR se rozrůstá velkým tempem a dá se předpokládat, že se tento růst v brzké době nezastaví.

Aktuálně evidujeme k dnešnímu dni na stránkách www.mapaobchodu.cz, které mimochodem mapují obchody, značky a nákupní centra v České republice, už přes 40 prodejen Baťa. Úplně přesně je jich 71 a jejich úplný seznam najdete na internetové adrese, jež jsme uvedli výše.

Prodejny Baťa naleznete v Břeclavi, Benešově, Českých Budějovicích, Brně, Čáslavi, Českém Krumlově či Berouně.V některých městech naleznete dokonce dvě a více prodejen. Přesně se to týká pouze města Brno. Ve městě Brno najdete celkem tři prodejny.

Zajímá-li Vás, jakéže značky naleznete v nabídce sítě obchodů Baťa, uděláme Vám radost a podělíme se s Vámi o tuto informaci. V Baťa tak můžete nakoupit produkty značek Cat, Pony, DC Shoes, Botas, Power, Columbia i Baťa.

Tyto firmy jsou známí výrobci produktů, jako pánské tašky, kufry, galanterie, batohy, botasky, boty power, dámské dc boty, boty botas, opasky, boty cat a boty columbia.

Nákupní centra patří mezi jedny z nejpopulárnějších míst, kde můžete Baťa najít. V Táboře, najdete pouze jednu pobočku Baťa v NC a to v Obchodní dům Dvořák. V Liberci, najdete pouze jednu pobočku Baťa v NC a to v Nisa. V Českých Budějovicích, najdete jen jednu pobočku Baťa v OC a to v Obchodní centrum Mercury. V Hradci Králové, najdete pouze jednu prodejnu Baťa v nákupní galerii a to v Futurum Hradec Králové. V Brně, najdete pobočky Baťa v nákupních centrech Avion Shopping Park Brno, NC Královo Pole a Olympia Brno. V Pardubicích, najdete jen jednu pobočku Baťa v obchodním centru a to v AFI Palace Pardubice. V Chebu, najdete pouze jednu prodejnu Baťa v nákupním centru a to v Dragoun Cheb. V Jihlavě, najdete pouze jednu prodejnu Baťa v OC a to v City Park. V Praze, najdete prodejny Baťa v nákupních centrech Nákupní centrum Palladium, Obchodní centrum Letňany, Nákupní Galerie Fénix Vysočanská, OC Chodov – Praha, OC DBK Budějovická, Nákupní centrum Šestka, Centrum Černý Most, Palác Flóra a Avion Shopping Park Praha. V Ostravě, najdete pobočky Baťa v nákupních centrech Obchodní centrum Galerie, Futurum Ostrava a Avion Shopping Park Ostrava. V Olomouci, najdete pouze jednu pobočku Baťa v nákupním centru a to v OC Haná. V Plzni, najdete pobočky Baťa v nákupních centrech Obchodní centrum Plzeň i Olympia Plzeň. V Mostě, najdete jen jednu prodejnu Baťa v obchodním centru a to v Central Most.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů