Nechte své prádlo hýčkat s pračkami Samsung Eco Bubble

Nechte své prádlo hýčkat s pračkami Samsung Eco Bubble

Společnost Samsung rozšiřuje svou úspěšnou řadu praček s technologií Eco Bubble. Na trh uvádí nové modely až na 12 kg prádla, které stále vynikají maximální energetickou úsporností dosahující A+++ a šetrností k prádlu.

Společnost Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, představuje nové předem plněné pračky Samsung Eco Bubble. Rozšiřuje tak stávající portfolio celkem na 15 modelů s technologií praní Eco Bubble, mezi kterými nechybí ani, na českém trhu ojedinělá, velkoobjemová pračka Samsung s kapacitou neuvěřitelných 12 kg či pračka na 8kg prádla se zmenšenou hloubkou (45cm). Z takto bohaté nabídky praček si vybere přesně podle svých potřeb singl muž i několika členná domácnost s malými dětmi, aniž by slevovali z požadavků na nízkou spotřebu a vysokou účinnost praní.

Největší kapacitou ve své třídě se vyznačuje velkoobjemová pračka Samsung Eco Bubble (WF1124XAC). Přestože poskytuje prostor pro praní až 12 kg prádla, svými vnějšími rozměry odpovídá přibližně standardním 8 kg pračkám. S touto pračkou se nemusí například ani povlečení pro celou rodinu prát na několikrát, minulostí je také přetěžování standardní pračky. I s tímto supervýkonem je velkoobjemová pračka Samsung Eco Bubble maximálně úsporná a řadí se do energetické třídy A+++. Pomocí inteligentního systému pro rozpoznání množství prádla totiž sama zjistí, kolik je ho právě v bubnu a vypočítá, kolik vody a energie bude zapotřebí na jeho vyprání. Nový barevný LCD displej na přední straně ukazuje, který prací program spotřebuje nejméně energie, takže dochází k optimálnímu využití energií.

Nechte své prádlo hýčkat s pračkami Samsung Eco Bubble  (http://blog.mapaobchodu.cz)

„Technologie Eco Bubble vnáší do praní skutečně unikátní princip, který jej činí ekonomičtějším, účinnějším a ekologickým. Nyní bude moci jedinečné vlastnosti praček Samsung Eco Bubble dopřát svému prádlu opravdu každý zákazník, jelikož Samsung po rozšíření portfolia nabízí pračky Eco Bubble o kapacitě 6 kg, 7 kg, 8 kg a 12 kg se standardní i zmenšenou hloubkou,“ říká Michal Tichý, produktový manažer Divize domácích spotřebičů Samsung.

Technologie Eco Bubble dosahuje skvělých pracích výsledků i při praní ve studené vodě. Ve srovnání s běžným praním bavlněného prádla na 40 °C lze ušetřit při praní ve studené vodě až 70 % energie (praní ve studené vodě Super Eco při 15 °C). To umožňuje speciální součást zvaná generátor bublin. Na začátku pracího cyklu využije tento generátor napouštěnou vodu, vytvoří koncentrovanou směs pracího prostředku a nasaje velké množství vzduchu. Následně tuto směs rychle napumpuje do pracího bubnu. Téměř okamžitě po zapnutí pračky je v bubnu vidět polštář bublin plných pracího prostředku, čímž je zkrácen proces promíchávání pracího prostředku více než 40 krát! Tyto speciální „ekobubliny“ se do prádla nasáknou rychleji, proniknou hlouběji a rovnoměrněji.

Nechte své prádlo hýčkat s pračkami Samsung Eco Bubble  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Dalším výjimečným znakem praček Samsung Eco Bubble, který zaručuje prvotřídní jemnost praní, je diamantový buben. Otvory v tomto pracím bubnu mají tvar diamantu a jsou téměř o polovinu menší než u běžných bubnů, což způsobuje, že je prádlo bezpečně ochráněno před sebemenším zachytáváním o povrch. Pěna v pračkách Samsung Eco Bubble zajišťuje šetrné praní i oblečení vyrobeného z outdoorových a voděodolných látek. Dokonce prodlužuje jejich funkčnost, protože zachovává materiál v dobrém stavu, takže déle odolává dešti. Funkce Eco Drum Clean udržuje buben praček Samsung Eco Bubble v dokonalé čistotě bez použití chemických saponátů, pouze kombinací vysokých otáček a vody ohřáté na 70°C. K tichému chodu diamantového bubnu pak připívá vylepšená technologie VRT plus, pomocí které lze nerušeně prát i během noci.

Pračky Samsung Eco Bubble jsou vybaveny speciálním keramickým topným tělesem, které je méně náchylné k vápenným usazeninám a hromadění dalších látek na povrchu. Na rozdíl od kovového tělesa tak má životnost až 10 let a nedochází u něj k postupným ztrátám funkčnosti.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů