Exkluzivní vlněná kolekce „All About Wool“ značky s.Oliver

Exkluzivní vlněná kolekce „All About Wool“ značky s.Oliver

Zachumlejte se do vlněných kabátů, svetrů, roláků, vest, šál a rukavic módní značky s.Oliver

Podzim klepe na dveře, a aby nás chladné dny nepřekvapily, připravila si německá módní značka s.Oliver pod názvem „All About Wool“ exkluzivní kolekci vlněných oděvů a doplňků. Produktová řada s.Oliver Casual pro dámy i pány tak nabídne hřejivé kabáty, svetry, roláky i vesty. Vlněné budou také šály, rukavice, čepice, barety i kabelka z řady s.Oliver Accessories. Příjemné hřejivé a odolné oděvy z kvalitního vlněného materiálu nás ochrání před nepříznivým počasím a chladem, kolekce nabídne různé střihy a barvy, od jednoduchých vzorů až po oblíbené norské. Některé modely jsou doplněny zajímavými materiály a efekty, vybere si opravdu každý. Exkluzivní vlněnou kolekci „All About Wool“ představí prodejny s.Oliver koncem září a jednotlivé módní kousky budou k dostání minimálně do poloviny října.

Exkluzivní vlněná kolekce „All About Wool“ značky s.Oliver (http://blog.mapaobchodu.cz)

Přírodní vlna udává přírodní styl

Vlna je vděčným funkčním materiálem, který se v oděvním průmyslu především díky svým vynikajícím tepelněizolačním vlastnostem používá odnepaměti. Není proto divu, že se tohoto prodyšného, hřejivého a příjemného materiálu chopili návrháři módního řetězce s.Oliver a připravili speciální vlněnou kolekci „All About Wool“. Kolekce vlněných kabátů, svetrů, vest a vestiček byla navržena ve stylu s.Oliver Casual a doplněna vlněnými čepicemi, šálami a rukavicemi řady s.Oliver Accessories. Převládají odstíny šedé a černé barvy, doplňuje je bílá, béžová a hnědá, některé modely jsou prozářeny sytě červenou.

Exkluzivní vlněná kolekce „All About Wool“ značky s.Oliver (http://blog.mapaobchodu.cz)

„All About Wool“ pro pány i dámy

Dámy se mohou těšit na výběr ze slabších i huňatějších svetříků prodloužené délky. Na své si přijdou milovnice roláků i hlubokých výstřihů. V kolekci se objevují klasické pletené vzory, norské motivy i kombinace s kožešinou. V nabídce nechybí ani krásný vlněný kabát s kapucí a barevnou kostkovanou podšívkou zvýrazňující kapsy, dominantní je rovněž zapínání na knoflíky. Podzimní a zimní outfit můžete doplnit stylovými doplňky. V řadě Accessories naleznete například čepici s bambulí, šálu i rukavice ve stejném černobílém vzoru, pletené šálky, barety nebo vlněnou kabelku s norskými motivy.

Pánové mohou vybírat ze svetrů propínacích i klasických, s tradičním výstřihem do „v“ i se stojatým límcem. Vyberou si přívrženci tmavších jednobarevných modelů i odvážnější muži, kteří se nebojí obléci si barvy a výrazné motivy. I v pánské kolekci nechybí vlněný kabát tmavě šedé barvy, který zahřeje nejen při cestě do práce.

Exkluzivní vlněná kolekce „All About Wool“ značky s.Oliver (http://blog.mapaobchodu.cz)

Připravíte-li se na letošní podzim a zimu společně s novou vlněnou kolekcí „All About Wool“ módní značky s.Oliver, budete trendy v každé situaci.


„All About Wool“

Vlna se vyrábí ze srsti některých zvířat, především ovcí, dále také velbloudů nebo koz angorských. Zvláštní řetězovitá struktura dodává vláknům vlny pružnost a ohebnost, proto je vlněné oblečení příjemné na dotek a na nošení velmi pohodlné. Díky této vlastnosti se vlna téměř nemačká a oděvy nemění tvar, nevytahují se. Kvalitní vlna má skvělé tepelněizolační vlastnosti, zahřeje i ve velmi chladném počasí. Vlněné oděvy si poradí i s vlhkostí, které se snadno zbavují vypařením do okolního prostředí. Navíc se jedná o velmi odolný a trvanlivý materiál.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů