Pánská kolekce Lasocki v CCC Boty

Pánská kolekce Lasocki v CCC Boty

Na podzim a v zimě 2011 bude panovat osobitá elegance.

U žen známá a respektovaná značka s dlouholetou tradicí Lasocki, se v prodejnách CCC Boty konečně objeví také v pánském provedení.„Kolekce Lasocki je určena lidem, kteří jsou ‚in’ v každém slova smyslu. Značka se zaměřuje na sebevědomé pány a uspokojí jedince, jež hledají inovace a cítí se naplněni v profesionálním i soukromém životě,“ popisuje Roman Puchala, zástupce společnosti CCC Boty.

Módní obuv pro muže značky Lasocki dodává díky kvalitnímu koženému materiálu svému nositeli pocit jakosti a elegance, nová linie navíc upoutá také zajímavým designem a stylovými detaily. Roman Puchala vyzdvihuje nejzajímavější motivy pánské řady: „Charakterizuje ji především rozmanitost. Do popředí se dostávají kozačky s pomačkaným vzhledem a také šněrovací, jejichž design je inspirován vojenskými botami. Nepřehlédnutelné je zejména série elegantních polobotek, jejichž klasické modely získaly nádech extravagance a vintage šmrnc. Budou ideálním doplňkem jak ke ‚casual’ stylu, mohou však dodat osobitější image i obleku.“

Celá řada Lasocki Men umožňuje experimentování se stylem, zvýraznění mužské osobitosti svého nositele bez ztráty klasického švihu. Hlavním barevným tónem sice zůstává oblíbená černá, ale v kontextu aktuálních trendů je na pořadu dne samozřejmě i šedá a nejrůznější odstíny hnědé. Lasocki dává pánům možnost vkusně kombinovat a najít tak svůj jedinečný styl, ať k neformálním nebo k formálnějším příležitostem. Na detailech totiž záleží.

Pánská kolekce Lasocki v CCC Boty (http://blog.mapaobchodu.cz)

Lasocki For Men, CCC, 1799 Kč

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů