Elegance podzimu

Elegance podzimu

Francouzská módní značka UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1–2–3 Paris) nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů. Zajímá vás, jaký styl ovládne letošní podzim a zimu? Chcete, stejně jako celosvětová tvář značky Eva Herzigová, okouzlit elegantním oblečením těch nejmódnějších barev, materiálů a vzorů?

Podzimní kolekce působí jednotně, vyváženě a mladistvě zároveň. Je uhlazená, ležérní i společenská. Nabízí plno módních variací pro nejrůznější příležitosti. Kožené bundičky, kalhoty užšího střihu nebo naopak kalhoty s širokými nohavicemi, saka, košile, modely prošívaných kabátků, volnějších svetrů i svetrů na tělo.

Modely nezapřou inspiraci obdobím mezi 50. a 80. lety. Letošnímu podzimu vládnou pouzdrové šaty, úzké sukně a vypasovaná saka. Kolekce na první pohled zaujme svou elegancí, čistotou, dokonalými proporcemi a jednoduchými liniemi. Trendy zůstává džínovina. Nestárnoucí kožené bundičky jsou skvostným doplňkem přiléhavých šatů a kalhot. Velmi ženský styl patrný na kostýmech a sakách z nejrůznějších materiálů ozvláštňuje punc pánského šatníku. Vše skvěle doplňují blůzy a košile se zdobenými límci nebo jemným fiží.

Elegance podzimu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Barevnost oděvů převažuje tlumená, ladění tón v tónu, dominuje černá, bílá, šedivá a přírodní odstíny. To vše v kombinaci s vínovou, modrou a stále oblíbenou fialovou. Zářivá červená přináší dotek glamouru a ženskosti. V kontrastu k jednoduchým barvám se objevují lineární a geometrické různobarevné potisky a vzory. Stále aktuální jsou květinové tisky a zvířecí vzory převážně na doplňcích.

Kolekce společenských šatů čerpá z principů proslulé „vysoké krejčoviny“, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie. Proto je kladen důraz na eleganci a použité materiály. Uplatní se asymetrické střihy, z detailů jsou to mašle a třpytivé kameny.

Nezbytné jsou tuto sezónu zajímavé doplňky. Velké kabelky, šály a šátky, nápadná bižuterie i dokonalé střevíce jsou přesně tím, co dotváří outfit a přivedou vás styl k dokonalosti.

Elegance podzimu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů