Kampaň Reserved jaro/léto 2015

Kampaň Reserved jaro/léto 2015

Polská společnost Reserved rozhodně nezahálí a i když se vtíravá zima teprve pomalu začíná dostávat k moci, již nyní pracuje tato společnost na nové kampani, ze které můžete obdivovat nové fotografie. A tentokrát stojí opravdu za to, protože je na nich k vidění hvězdná sestava. Svoji tvář kampani Reserved propůjčila Georgia May Jagger, známá modelka a dcera zpěváka skupiny Rolling Stones a také sestra Lizzy a matka Jerry Hall. Díky jejich profesionálnímu přístupu vznikly tak nádherné fotografie, že z nich nebudete chtít odrhnout oči.

Kampaň Reserved jaro/léto 2015 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Místo pro focení bylo zvoleno v Los Angeles a díky tomu bude kampaň jaro/léto 2015 opravdu velkolepá. Ve výsledku fotografování můžete spatřit nádherné exteriéry a i vy zatoužíte být tam alespoň na chvíli. Můžete. Jestliže si v příští sezóně koupíte nějaký ten kousek v prodejně Reserved stačí jen zavřít oči a zasnít se. Zanedlouho budete stát po boku hvězdných modelek, které tuto kampaň právě fotí.

Kampaň Reserved jaro/léto 2015 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Styl a ženská energie symbolizuje novou kolekci pro sezónu jaro/léto 2015. Klasické, ale i moderní a nadčasové kousky oděvů a doplňků nejen pro ženy, ale i pro muže a děti vás přivítají v Reserved.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů