Detaily jsou trendy

Detaily jsou trendy

Detaily jsou nyní velmi trendy. Dbejte také vy na to, aby alespoň pár kousků oděvů ve vašem šatníku či skříni nějaký ten detail mělo. Navštivte třeba prodejny Gate, kde můžete objevit nesčetné množství oděvů a doplňků. A právě na oděvech této společnosti najdete zipy. Tento prvek je v sezóně podzim/zima 2014 důležitou součástí oblečení, které rozhodně nepřehlédnete, protože jsou rafinovaně umístěny tak, aby si jich každý všiml. Uvidíte, že i vám se zalíbí na první pohled.

Zip začal fungovat před více než sto lety a minulý rok tento skvělý vynález oslavil právě stoleté výročí. Gate ho samozřejmě nezapomněla zařadit do svých kolekcí a tím mu vzdát čest a prostřednictvím svých kolekcí jeho kulatiny oslavit. Dvě řady zoubků a jeden jezdec to je ten pravý zip, který funguje tak, jak má.

Ptáte se, který zip je na světě nejslavnější? No přeci ten z roku 1971, který zdobil obal desky oblíbené světové skupiny Rolling Stones. Avšak jako rebelský prvek působil v módě již v padesátých letech.

Gate ví, že zip není jen zapínadlo, ale také módní prvek, který leze skvěle využít a to se designérům této společnosti opravdu povedlo.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/…ani/22/gate/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů