OC Park Hostivař otevírá nový obchod Takko Fashion

OC Park Hostivař otevírá nový obchod Takko Fashion

Obchodní centrum Park Hostivař rozšiřuje sortiment nabízeného zboží z oblasti módy. Od 18. srpna funguje v jeho prostorách v 1. patře vedle hypermarketu Interspar nově zřízená prodejna Takko Fashion, která nabízí návštěvníkům nákupního centra atraktivní módní kolekce za příznivé ceny. V prodejně výhodně nakoupíte dámské, pánské a dětské oblečení, obuv, módní doplňky, kabelky, sluneční brýle nebo bižuterii.

„Naše obchodní centrum je především světem rodinných nákupů a centrem různorodých služeb denní potřeby. Módní řetězec typu Takko Fashion v OC Park Hostivař doposud chyběl. Jsem přesvědčena, že kvalitní módu z Takko Fashion za přijatelné ceny, naši návštěvníci vřele uvítají,“ řekla marketingová manažerka Obchodního centra Park Hostivař Karolína Pleštilová.

Kolekce špičkových módních návrhářů v obchodním centru

Takko Fashion je jedním z hlavních prodejců oblečení, který pravidelně udává trendy na stávající či novou sezonu. Zaměstnává špičkové návrháře, kteří jsou schopni vystihnout směry, kterými se móda bude v následujících měsících řídit. Na základě toho poté navrhují příslušné modely oblečení či doplňky, které jsou vhodné pro všechny generace. Modely z prodejen Takko Fashion se dají skvěle kombinovat a je možné z nich vytvořit zajímavé variace.

Oblečení pro celou rodinu za příznivé ceny

Takko Fashion nabízí kvalitní zboží za velmi příjemné ceny, což je také jeden z důvodů vysoké oblíbenosti především mezi ženami. Která by nechtěla mít na novou sezonu v šatníku alespoň několik nových kusů oblečení? Právě oblečení této značky jí může pomoci podtrhnout přirozenou krásu a eleganci.

V Takko Fashion si však vyberou také pánové. Starší muži ocení pohodlné střihy a světlejší barvy  – bílá, světle žlutá, světle modrá a smetanová. V nabídce nechybí svetříky, trika, plátěné kalhoty a další sortiment. Později narození naopak sáhnou po mladistvé kolekci a vyberou si například trika s nejrůznějšími potisky a nápisy.

Na nejmenší tu čekají příjemné materiály a hlavně nepřehlédnutelné barvy. Malé slečny ocení slušivé modely v barvách bílé, limetkové, růžové a fialkové, které jim dodávají na roztomilosti, u kolekcí pro malé chlapce zase převládají tmavší barvy jako khaki, modrá, fialková a zelená.

OC Park Hostivař otevírá nový obchod Takko Fashion (http://blog.mapaobchodu.cz)

Jednoduché oděvní doplňky podtrhnou váš styl

V prodejnách Takko Fashion naleznete také nezbytné jednoduché doplňky. Kruhové dřevěné náušnice s korálky, dřevěné náramky v různých přírodních barvách, jemné šátky s květovanými a zvířecími vzory, barevné látkové čelenky do vlasů nebo velké klobouky z přírodních materiálů se škálou hnědých odstínů. Naleznete tu i řadu spodního prádla v barvách klasické bílé a světle růžové s módní krajkou.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů