Užijte si léto plné kultury

Užijte si léto plné kultury

Prázdniny začaly a vy nemáte žádný program na léto? Nevěště hlavu, protože v Galerii Harfa můžete již od 23. června 2014 do 1. září 2014 vstřebávat plnými doušky nejrůznější kulturní akce, které vás dostanou téměř do kolen. Vyberte si podle libosti, jestli si půjdete užívat sami nebo s přáteli do letního kina. Láká vás divadelní představení? Díky Galerii Harfa se máte na co těšit.

Přijďte se podívat na hry jako je například Dívčí válka, Svaté neřesti, Hledám milence, zn. spěchá! či Tři v háji nebo Můžu k tobě? Všechny tyto divadelní hry slibují skvělý zážitek. Kino nabízí filmy jako je například Čtyřlístek ve službách krále, Ať žijí duchové, Líbáš jako ďábel, Příběh kmotra nebo Líbánky, Jasmíniny slzy, Velký Gatsby, Pulp Fiction, Nespoutaný Django, Půlnoc v Paříži nebo Velká nádhera.

Užijte si léto plné kultury (http://blog.mapaobchodu.cz)

Máte rádi hudbu? Pak i pro vás si Galerie Harfa připravila nádherné okamžiky plné líbivých tónů. Na střeše této galerie můžete slyšet hudební představení Decibely lásky a také vidět show Zdeňka Izera nebo představení Play Strindberg s Jiřím Štěpničkou a Zuzanou Slavíkovou.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/…lerie-harfa/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů