THE SHOW TIME v Galerii Harfa

THE SHOW TIME v Galerii Harfa

Galerie Harfa byla otevřena v listopadu roku 2010. V této galerii najdete neuvěřitelné množství obchodních a zábavních prostor, které všem svým návštěvníkům nabízí naprosto unikátní výrobky a služby. Nyní mohou návštěvníci Galerie Harfa spatřit také jedinečnou show, která je zaměřená na adrenalinové sporty. Skutečným zážitkem se pro celou vaši rodinu stane nejnovější mobilní překážka MONSTER ENERGY MAX RAMPA, jejíž rozměry jsou 7,5 metrů x 19 metrů. THE SHOW TIME se uskuteční dne 12. dubna 2014. Začátek akce proběhne v 11 hodin a konec v 18 hodin.

Jestliže jste milovníky letních adrenalinových sportů jako je Skateboarding a Freestyle BMX můžete se přijít podívat na mistrovské kousky profesionálních sportovců, které vám budou doslova brát dech. Pro zájemce budou také připraveny na půjčení freestyle koloběžky, BMX kola a samozřejmě i skateboardy.

Neseďte jen doma u televize a začněte sportovat. Třeba se i z vás jednou stane profesionální závodník, kterého bude každý obdivovat. Vyzkoušet si to můžete na vlastní kůži v Galerii Harfa. Vše samozřejmě pod dozorem profesionálů.

Při této příležitosti si můžete také zasoutěžit o ceny a navštívit další akce s touto show spojené. Rozhodně nemáte nad čím přemýšlet, protože jestliže tuto akci navštívíte, budete o ní ještě hodně dlouho mluvit s ostatními. Máte se opravdu na co těšit.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů