Krásná díky **Desigual**

Krásná díky **Desigual**

Také se vám stává, že stojíte před zrcadlem a zoufáte, že vaše postava nevypadá tak, jak byste si přála? Je to důsledek špatného životního stylu a také nedostatku pohybu. Ale co dělat, když máte sedavé zaměstnání a pracujete od rána do večera? Na další pohyb vám buďto nezbývá čas nebo jste tak vyčerpaná, že raději odpočíváte v klidu domova. Je tu ale jedna varianta, která vás zachrání. Stačí trošku zvolnit a poohlédnout se po vhodném oblečení, které skryje vaše nedostatky a naopak vyzdvihne všechny ostatní klady. Nebojte se zainvestovat do něčeho nového a obměnit šatník. Sama pak budete velice spokojená a všichni z vašeho okolí vás budou obdivovat.

Krásná díky **Desigual** (http://blog.mapaobchodu.cz)

Jedny z největších módních hitů vznikly v šedesátých letech minulého století. A tím se pro sezónu jaro/léto 2014 inspirovala i společnost Desigual. Černobílé kombinace jsou nadčasové a hodí se pro každou příležitost.

Krásná díky **Desigual** (http://blog.mapaobchodu.cz)

Abyste se i vy cítila volně a svobodně oblékněte se do nádherných kousků oblečení, na kterých najdete geometrické tvary, nejrůznější optické iluze a mnohem víc zajímavého. Desigual to nejsou jen obyčejné oděvy, obuv a doplňky. Jsou to kouzelné výrobky, které vznikají pod rukama špiček v oboru. Ty prostě musíte mít.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/…ky/desigual/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů