Zdravá zmrzlinová pochoutka v Myslbeku

Zdravá zmrzlinová pochoutka v Myslbeku

V průběhu léta do pasáže pražské Nákupní galerie Myslbek přibyl pod eskalátory malý pultík, který však v horkých dnech vyvolává velké nadšení. Jedná se o odnož oblíbeného Fresh Baru Fruitisimo, nazvanou Fruitisimo Ice Cream. A co nabízí? Samozřejmě zmrzlinu, která osvěží při nákupní horečce!

Zdravá zmrzlinová pochoutka v Myslbeku (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nejde ale o jen tak ledajaké mražené pochoutky. Sladké potěšení je vyrobeno jenom z těch nejlepších ingrediencí, které navíc prospívající vašemu zdraví – obsahují totiž 82% podíl ovocné složky z vysoce kvalitního čerstvého ovoce.

„Tyto lahodné zmrzliny jsou ideálním osvěžením v letních dnech. A nejen že výborně chutnají, ale zároven jsou prospěšné vašemu zdraví. Sorbety obsahují maximální podíl ovocné složky, neobsahují žádný tuk ani přidaný cukr,“ uvádí Jan Hummel, jednatel společnosti Fruitisimo.

Zdravá zmrzlinová pochoutka v Myslbeku (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nová řada ovocných sorbetů nabízí příchutě banán, malina, citrón a ananas. Malina je známá například svými antioxidačními účinky, L-carnititn obsažený v ananasu aktivuje účinnost metabolismu. Banán zase dodává velké množství draslíku, který reguluje a usměrňuje zadržování vody v těle, je rovněž důležitý pro správnou funkci svalů, nervů a tkání. Citrón disponuje spoustou vitaminu C a také flavonoidy, které mají antioxidační i protirakovinné účinky a ochraňují kapiláry. Všechny čtyři druhy sorbetu jsou velmi svěží, ale neztrácejí nic ze své jemnosti ani krémovitosti. Zmrzliny si společnost Fruitisimo vyrábí sama tradičním způsobem přímo v České republice.


O Nákupní galerii Myslbek

Myslbek je nákupní zónou v historickém a zároveň nákupním srdci Prahy – v prestižní a slavnými značkami vyhledávané ulici Na Příkopě. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání, a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou a parfémy. Kromě notoricky známých obchodů, jako jsou H&M, Next nebo Intersport, tu najdete i exkluzivní kolekce značek Guess by Marciano, Escada Sport, Pepe Jeans, Gant nebo Calvin Klein Underwear a mnoha dalších. V Nákupní galerii Myslbek je také k dostání přírodní kosmetika Korres a v prodejně Bibelot exkluzivní psací potřeby. Součástí Nákupní galerie je pak zóna s občerstvením, ve které se můžete občerstvit mimo jiné v japonské restauraci Sushi point a posedět v klidu kavárny Café Myslbek.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů