Bershka v Praze 1

Bershka v Praze 1

Oděvnická a obuvnická značka Bershka je známá po celém světě, její neotřelé designy se prodávají v buticích v každém větším městě a Česká Republika samozřejmě není výjimkou, tak se pojďme podívat, kam můžeme zajít pro oblečení a obuv značky Bershka a jeden obchod si přiblížíme trochu detailně, ovšem nejprve si firmu Bershka trochu přiblížíme.

Tento label vznikl v roce 1998 a své kořeny má v slunném Španělsku, kde chtěli tvůrce této značky vytvořit nový koncept oděvních obchodů především pro slečny, který měl cílit především na mladou generaci. Obchodní sít Bershka se bleskem rozrůstala a nyní tato společnost vlastní 910 obchodů v 64 zemích. V roce 2011 spustila firma Bershka online prodej oblečení, ovšem pouze ve vybraných zemí jako je Německo, Polsko, Itálie nebo Velká Británie. V současnosti obchody Bershka patří společnosti inditex, která rovněž vlastní prodejny Zara, Pull and Bear a další.

Bershka v Praze 1 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nyní se pojďme podívat, co vůbec v prodejnách Bershka naleznete a čím se tato značka zabývá. V nabídce prodejen Bershka naleznete především dámské oblečení, ovšem nachází se zde i sekce pro pány, kteří si rovněž vyberou z pestré nabídky. Pro slečny je připravena široká škála módních triček, tunik, mikin, svetrů, šaty, doplňků a v podstatě vše, čím můžete zaplnit volné místo v šatníku. Samozřejmostí je i sekce s obuví, kde naleznete zejména baleríny a vysoké podpatky. Jestliže vám před zimou chybí v šatníku nová bunda, zimní boty či tepláky na doma, Bershka je ten správný obchod.

Bershka v Praze 1 (http://blog.mapaobchodu.cz)

S firmou Bershka jsme se již seznámili a nyní je čas na to, abychom si přiblížili, kam pro toto stylové oblečení zajít. Síť obchodů Bershka má v současné době v České Republice čtyři prodejny, přičemž jedna je v Brně a tři se nachází v Praze. Nejznámější a největší prodejna Bershka Praha je v srdci samotného města Na Příkopech, tedy část metropole, která je známější především jako Příkopy. Pokud vás šatník potřebuje změnu, případně pokud ještě nejste připraveni na zimu a podzim, rozhodně doporučujeme navštívit obchody Bershka.

Bershka v Praze 1 (http://blog.mapaobchodu.cz)

zdroj: mapaobchodu.cz

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů