OC Chodov – Nové obchody 2013

OC Chodov – Nové obchody 2013

Pražské nákupní centrum OC Chodov patří mezi nejvýznamnější domy tohoto typů u nás, ne náhodou se pyšní několika oceněními a dělá vše proto, abyste se zde cítili dobře a užili si volný čas či nakupování. S tím souvisí i rozrůstání areálu, právě proto Obchodní centrum Chodov přivítalo hned několik nových obchodů během rok 2013 a my se nyní podíváme, o jaké zahraniční i domácí prodejce se jedná. Nové obchody se zabývají módou, sportovním oblečení či gastronomií, váš zážitek z OC Chodov bude nyní ještě o něco záživnější.

První prodejna Timberland v ČR

Americká značka Timberland drží světové prvenství v oblasti výroby a prodeje outdoorového oblečení a doplňků. Firma započala své působení již v roce 1952, kdy Sidney Swartz navrhl a vytvořil boty odolné proti vodě. Nyní se značka Timberland zabývá širokou škálou outdoorových bot, sandálů, bund či dalšího špičkového oblečení, které je testováno v nejtěžších podmínkách, zároveň je ale přizpůsobováno potřebám obyčejného člověka, takže jej můžete obouvat a oblékat každý den. Pokud milujete cestování, případně potřebujete odolnou obuv, jistě první obchod Timberland v České republice navštivte.

OC Chodov – Nové obchody 2013 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Další módní značky

Kromě americké značky, vyslala svoje výtvory i italská strana, tedy přesněji firma Aeronautica Militare, která se zabývá návrhem a výrobou pánského, dámského i dětského oblečení. Jak už název napovídá, designéři této značky se vyžívají v motivech z leteckého prostředí, takže pokud patříte mezi fanoušky letadel, určitě se do prodejny zajděte podívat. Kromě této firmy do OC Chodov zamířila i nová prodejna Vagabond, která se již vyskytuje na mnoha místech České republiky, ovšem pouze toto nákupní centrum se může pyšnit vlajkovou prodejnou, která nabízí velké množství kožených bund a doplňků. V neposlední řadě musíme zmínit nové prodejny firem Nike a adidas v Obchodním centru Chodov, které se pyšní velkým prodejním prostorem a kvalitním sortimentem pro takřka jakýkoliv sport

OC Chodov – Nové obchody 2013 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Značky z oblasti gastronomie

Abychom nezapomněli ani na dobré jídlo a kávu, připomeneme vám, že OC Chodov také přivítal nové pobočky firem GAVIOTA a Kunratická stodola. Do kavárny GAVIOTA zajděte na kvalitní brazilskou kávu a do Kunratické stodoly na tradiční český koláč či jakékoliv pečivo. Záruka kvalitně prožitého dne je OC Chodov.

OC Chodov – Nové obchody 2013 (http://blog.mapaobchodu.cz)

zdroj: centrumchodov.cz

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů