Black Pants Collection od značky Lindex

Black Pants Collection od značky Lindex

Černá je barvou, která se hodí téměř ke všemu. Především na oblečení je černá velmi oblíbená. I proto se značka Lindex rozhodla pro novou kolekci, kterou nazvala Black Pants. Jedná se o různé střihy a styly kalhot v černé barvě doplněné o nejrůznější knoflíky, zipy, pruhované podšívky, zlaté detaily a mnoho dalšího, co dodá těmto kalhotám šmrnc.

Black Pants Collection od značky Lindex (http://blog.mapaobchodu.cz)Black Pants Collection od značky Lindex (http://blog.mapaobchodu.cz)

A jaké typy kalhot budou hitem letošní sezony?

Zúžené kalhoty poznáte podle střihu, který je nahoře rozšířený a dole zúžený. Díky tomu jsou velmi pohodlné a můžete je obléknout třeba ke kostýmku.

Kalhoty slim vám skvěle padnou a můžete je zkombinovat s volným svetrem.

Kalhoty s širokými nohavicemi oblékněte například k tričkům s potiskem, ale i jednobarevná trička jsou vhodnou variantou k tomuto kousku oblečení.

Díky volným kalhotám si může oddechnout každý s jakoukoli postavou. Hodí se totiž jak na postavu hubenější i o něco objemnější. Mějte tento kousek oděvu ve skříni, rozhodně se neztratí.

Kalhoty s pěti kapsami vám dodají nový vzhled a styl. Budete vypadat nepřístupnější a lidé k vám budou mít větší respekt. Vy se přitom budete cítit uvolněně a pohodlně.

Kalhoty klasické sluší každé ženě. I když tento střih je spíše pánský, rozhodně ho využijete při každé situaci. Ať už jdete kamkoli, oblékněte si tento střih kalhot. Bude vám to slušet.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů