Black Pants Collection od značky Lindex

Black Pants Collection od značky Lindex

Sponzorované odkazy:

Černá je barvou, která se hodí téměř ke všemu. Především na oblečení je černá velmi oblíbená. I proto se značka Lindex rozhodla pro novou kolekci, kterou nazvala Black Pants. Jedná se o různé střihy a styly kalhot v černé barvě doplněné o nejrůznější knoflíky, zipy, pruhované podšívky, zlaté detaily a mnoho dalšího, co dodá těmto kalhotám šmrnc.

Black Pants Collection od značky Lindex (http://blog.mapaobchodu.cz)Black Pants Collection od značky Lindex (http://blog.mapaobchodu.cz)

A jaké typy kalhot budou hitem letošní sezony?

Zúžené kalhoty poznáte podle střihu, který je nahoře rozšířený a dole zúžený. Díky tomu jsou velmi pohodlné a můžete je obléknout třeba ke kostýmku.

Kalhoty slim vám skvěle padnou a můžete je zkombinovat s volným svetrem.

Kalhoty s širokými nohavicemi oblékněte například k tričkům s potiskem, ale i jednobarevná trička jsou vhodnou variantou k tomuto kousku oblečení.

Díky volným kalhotám si může oddechnout každý s jakoukoli postavou. Hodí se totiž jak na postavu hubenější i o něco objemnější. Mějte tento kousek oděvu ve skříni, rozhodně se neztratí.

Kalhoty s pěti kapsami vám dodají nový vzhled a styl. Budete vypadat nepřístupnější a lidé k vám budou mít větší respekt. Vy se přitom budete cítit uvolněně a pohodlně.

Kalhoty klasické sluší každé ženě. I když tento střih je spíše pánský, rozhodně ho využijete při každé situaci. Ať už jdete kamkoli, oblékněte si tento střih kalhot. Bude vám to slušet.

Fotografie dodává Thinkstock.