Růžový náramek Lindex

Růžový náramek Lindex

Rakovina je velmi vážné onemocnění, které postihuje ženy i muže. Proto se světoznámá značka Lindex rozhodla proti této nemoci bojovat. V rámci kampaně se zapojila do boje proti rakovině prsu a to prostřednictvím růžového náramku, který pro tuto značku navrhl Matthew Williamson.

Růžový náramek Lindex  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Růžový náramek Lindex si může koupit každý, kdo se rozhodne tuto kampaň podpořit. Kampaň s názvem Rosa Bandet jistě zvýší zájem o tuto problematiku a zaujme mnohem více lidí. Třeba právě vám zachrání život. Nikdy nevíte, co se může stát. Podpořte kampaň koupí růžového náramku v prodejnách Lindex a udělejte něco dobrého i pro ostatní.

Krásný design světle růžového náramku doplňuje drobný přívěsek. Náramek je součástí kolekce oděvů a doplňků pro ženy. Probuďte v sobě ženskost a eleganci a nakupte v prodejnách Lindex. Své zápěstí pak ozdobte růžovým náramkem, který pomáhá.

Růžový náramek Lindex  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Projekt na podporu boje proti rakovině prsu byl založený Aliancí žen s rakovinou prsu, o.p.s., která se zaměřuje na onkologická onemocnění žen a informuje je o problematice jejich nemoci. Pomáhá nejen nemocným ženám, ale celé jejich rodině. Proto ženy v České republice mají mnohem větší přehled a mohou se se svojí situací mnohem lépe vyrovnat. Tato organizace zlepšuje jejich život během léčby i po ní.

Důležité je se nevzdávat a proto se prostřednictvím růžového náramku zapojila i společnost Lindex, aby ženy nemocné rakovinou prsu podpořila.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů