Postele z IKEA

Postele z IKEA

Jak si kdo ustele, tak si i lehne, to zcela určitě stále platí, ale také k tomu musíme zohlednit výběr postele, tak jsme si pro vás připravili článek o nejrůznějších druzích postelí a zašli jsme do prodejny IKEA, kde máme na výběr z mnoha možností, jak se pohodlně vyspat a zároveň vyřešit problémy s úložním prostorem či vyřešit otázku, kde nechat spát návštěvu.

Začněme asi tím nejčastějším, čím jsou manželské postele, kterých prodejny IKEA nabízejí obrovské množství, zároveň si můžete navolit a vybrat rošty, povlečení či matrace tak, aby vám výsledný komplet co nejlépe seděl do vaší ložnice. Dalším kritériem je samozřejmě velikost postele, na což designéři z IKEA také mysleli, tak můžete nakoupit několik velikostních variant. Pokud chcete jít s módou, jistě se necháte inspirovat jednotlivými sestavenými -ložnice či letáky, avšak jeden tip bychom pro vás měli i my, kovová postel je opět v kurzu.

Postele z IKEA (http://blog.mapaobchodu.cz)

Dále se podíváme na úsporu místa a řešení v případě, že nemáte v bytě či domě dostatek prostoru k umístění několik postelí, to jednoduše vyřeší patrová postel či sklopné postele. Znovu zde platí pravidlo, že v prodejnách IKEA naleznete několik variant, ať už se jedná o materiálové, barevné či konstrukční řešení. Dalším důležitým artiklem jsou postele pro vaše ratolesti, dětská postel by měla být veselá, originální a hlavně by si ji měli vaši nejmenší oblíbit, pamatujte také na jejich zdraví a pohodlí a poraďte se také s personálem, kteří vám poradí, jaká postel je přesně pro vašeho syna či dceru. Stačí si pouze vybrat tu, která se vám bude nejlépe do místnosti hodit, a s umístěním postele vám pomohou zaměstnanci obchodu.

Postele z IKEA (http://blog.mapaobchodu.cz)

Postele IKEA jsou známé svou originalitou, jednoduchým a stylovým designem, věříme, že i vy naleznete tu postel IKEA, která bude vyrobena přesně pro vás, a budete s ní spokojeni pěknou řádku let a přinese vám klidné spaní.

zdroj: mapaobchodu.cz/znac­ky/ikea/

Postele z IKEA (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů