Jarní bundy Levi's

Jarní bundy Levi's

Jarní počasí bývá velmi proměnlivé a tak je dobré mít v šatníku něco lehkého, ale i pár kousků teplejšího oblečení včetně nějaké bundičky. V nové jarní kolekci od značky Levi's objevíte spoustu krásných věciček, díky kterým můžete každému ukázat svůj vlastní osobitý styl.

Jarní bundy Levi's (http://blog.mapaobchodu.cz)Jarní bundy Levi's (http://blog.mapaobchodu.cz)

Bavlna a nylon jsou opět součástí materiálů, ze kterých je tato nová kolekce ušita a to vše vám zaručuje naprosté pohodlí a komfort při nošení. Nezáleží na tom, jakou máte oblíbenou barvu. V nejnovější kolekci Levi’s® si vybere každý. Výrazné barvy jako je například červená, zelená nebo modrá můžete zkombinovat s jinými odstíny, které půjdou báječně k sobě. Stejně tak jsou stále v kurzu i přírodní odstíny.

Jarní bundy Levi's (http://blog.mapaobchodu.cz)Jarní bundy Levi's (http://blog.mapaobchodu.cz)

Jarní bundy Levi’s® vás rozhodně nenechají chladnými. Oblékněte se do nadčasové džínové bundy a budete stále vypadat moderně. Nechte se obdivovat. Pánové okouzlí ženy a ženy se zalíbí každému mužskému oku. Oblékněte se do nejnovějších bund Levi’s® a máte vyhráno. V sychravém jarním počasí vám bude teplo, naděláte parádu a ještě se zahalíte do povznášejícího pocitu, že máte opět něco nového na sebe.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů