Cyklokolekce Levi's Commuter

Cyklokolekce Levi's Commuter

Nejnovější kolekce značky LEVI’S® se orientuje především na sport. LEVI’S® COMMUTER je pro vášnivé cyklisty, ale i pro ty, kteří jezdí na kole jen rekreačně. Proč se necítit pohodlně i při sportu? Počasí nám přeje, a jestliže se na nebi objeví nějaké mraky, zase rychle přejdou.

Cyklokolekce Levi's Commuter (http://blog.mapaobchodu.cz)

Kousky oblečení LEVI’S® COMMUTER jsou vyrobené tak, aby vydržely i tu nejnáročnější jízdu na kole. Použité materiály mají voděodolnou vrstvu a odvádějí vlhkost. Šanci nemají ani nečistoty a zápach. Ale i bezpečnost zákazníků leží této světoznámé značce na mysli. Proto má LEVI’S® COMMUTER také reflexní prvky, které jsou zárukou viditelnosti pro ostatní účastníky provozu.

Cyklokolekce Levi's Commuter (http://blog.mapaobchodu.cz)

Džíny, trička, kapsáče, bundy, košile a další oblečení z kolekce LEVI’S® COMMUTER vám nejen skvěle padnou, ale budou dokonalým společníkem při vaší jízdě na kole. Vyvýšené pasy u kalhot vám dokonale zakryjí záda a i ostatní oblečení vám dovolí se pohybovat dle vašeho uvážení. Nechte se mile překvapit kolekcí LEVI’S® COMMUTER a i při cyklistice můžete vypadat k světu.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/pobocky/levi-s/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů