Nákupní centra v Plzni

Nákupní centra v Plzni

V uplynulých týdnech jsme se věnovali nákupním centrům ve velkých českých a moravských městech, přičemž v dnešním článku se budeme věnovat dalšímu velkému městu, které rozhodně má co nabídnout a nachází se zde řada obchodních center, kde můžete příjemně nakupovat či trávit volné chvíle kvalitní zábavou s přáteli či s rodinou. Mnozí z vás si jistě už přečetli nadpis, takže vědí, že jsme zamířili do Plzně, kde navštívíme nákupní centra Galerie Dvořák, NC Borská Pole, Obchodní centrum Plzeň, Olympia Plzeň a Plaza Plzeň, což jsou poměrně obchodní centra, takže už jistě víte, co od nich čekat.

Galerie Dvořák

Vezměme to popořadě, takže se nejdříve vypravíme do Galerie Dvořák, které se nachází na Náměstí Generála Píky a v nedávné době byla přejmenována na Galerie Slovany. Uvnitř komplexu naleznete desítky obchodů zahraničních i domácích firem, takže zde můžete vyřídit veškeré naplánované nákupy. Samozřejmostí je prostorné parkoviště zdarma.

Nákupní centra v Plzni (http://blog.mapaobchodu.cz)

NC Borská Pole

Dalším místem, kam jsme se vypravili, je nákupní centrum NC Borská Pole, které bylo vystavěno jako první v Plzeňském kraji. Uvnitř se ukrývají prostorné obchody společností OBI, Tesco či Datart a řada dalších prodejen a restaurací. Venkovní parkování zaručuje, že vždy naleznete své parkovací místo.

Nákupní centra v Plzni (http://blog.mapaobchodu.cz)

Obchodní centrum Plzeň

Následující destinací je Obchodní centrum Plzeň, kde se na jednom patře rozprostírá přes padesát obchodů s módou, elektronikou, sportovními potřebami a s dalšími nezbytnostmi. Své pobočky tu mají také telekomunikační firmy, cestovka či pojišťovna.

Nákupní centra v Plzni (http://blog.mapaobchodu.cz)

Olympia Plzeň

Předposlední zastávkou je obchodní centrum Olympia Plzeň, které se zdá být ideálním místem pro nákupy a odreagování ve městě Plzeň. Součástí centra je kromě velkého množství obchodů také multikino nebo dětský koutek. Potěší vás jistě i příjemná otevírací doba.

Nákupní centra v Plzni (http://blog.mapaobchodu.cz)

Plaza Plzeň

Nakonec jsme se vydali do obchodního centra Plaza Plzeň, které se pyšní stovkou prodejen významných světových i tuzemských značek, ve kterých naleznete prakticky vše potřebné pro vás a vaši domácnost. Součástí centra je také odpočinková oblast, takže si můžete při nákupu oddechnout.

Nákupní centra v Plzni (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů