Polarizační plavecké brýle SWANS

Polarizační plavecké brýle SWANS

Společnost SWANS představila první polarizační plavecké brýle, které redukují odlesky a oslňující světlo z vodní hladiny. Tuto schopnost brýlí ocení plavci jak v krytých bazénech, tak i v těch venkovních, kde dochází k častému výskytu nepříjemně oslnivých paprsků.

U polarizačních brýlí SWANS dochází k redukci intenzivních odrazů slunce pod vodou i nad ní, což pomáhá i k omezení únavy očí z oslňujícího světla při plavání. S polarizačními brýlemi sportovec dokáže rychleji a přesněji určit vzdálenost a bez problémů zaměřit určitý objekt – jednoduše je s těmito brýlemi snadnější zaostřit.

Polarizační plavecké brýle SWANS (http://blog.mapaobchodu.cz)

Přednosti polarizačních čoček spočívají především v absorbování tzv. horizontálních slunečních paprsků, které způsobují nepříjemné odlesky. Ty se v ještě výraznější a intenzivnější míře vyskytují ve vodě či na vodní hladině. Polarizační plavecké brýle SWANS FO-X1P a FO-X1PM zprostředkují průnik pouze užitečných vertikálních paprsků, což plavcům umožní lepší viditelnost a orientaci pod vodou. Oba modely s polarizačními filtry zaujmou výměnným silikonovým těsněním, silikonovým páskem a polykarbonátovými čočkami, které zaručují UV a Anti-fog ochranu. Můžete si vybírat z mnoha barevných variací, model FO-X1PM disponuje zrcadlovým zorníkem.

Polarizační plavecké brýle SWANS (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pro moderní cvičení aqua fitness je určena řada brýlí SWANS FITNESS, která především ženám nabídne něco navíc. Inovativní jsou nejen zajímavá barevná provedení a jemné dekorativní prvky modelu SW-30, který mimo jiné nabízí i nové pohodlnější a citlivější těsnění, ale také domyšlený detail modelů SWB-1 a SWB-1M, který ocení především dívky a ženy s dlouhými vlasy. Tzv. Butterfly Buckle (přezka) jsou speciální úchyty, díky kterým si ženy mohou nasadit brýle snadněji, rychleji a především bez obtíží jako jsou zacuchání či tahání vlasů.

Polarizační plavecké brýle SWANS (http://blog.mapaobchodu.cz)

Všechny parametry brýlí SWANS doplňuje řada FITNESS o těsnění a pásek z mimořádně pružného a lehkého materiálu IRODOM nebo SILICON určené speciálně pro vodní fitness aktivity. Revolučním modelem je SW-32, jehož speciálně tvarované těsnění lépe přilne k obličeji a omezí nepříjemné otlaky. Kromě toho má širší zorníky pro ještě lepší viditelnost, čtyři velikosti vyměnitelných nosníků a indikaci stran pro správné nasazení.

SWANS FO-X1P CENA: 540 Kč

Polarizační plavecké brýle SWANS (http://blog.mapaobchodu.cz)

ANS SWB-1M CENA: 540 Kč

Polarizační plavecké brýle SWANS (http://blog.mapaobchodu.cz)

SWANS SW-32 CENA: 490 Kč

Polarizační plavecké brýle SWANS (http://blog.mapaobchodu.cz)

Více o značce SWANS najdete na www.swans.cz.


SPORT KONCEPT s.r.o.

Společnost SPORT KONCEPT, spol.s r.o. patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží již od roku 1990. Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, tomu odpovídá disponované kvalitní technické zázemí, dostatečná kapacita skladovacích a obchodních prostor. SPORT KONCEPT, spol.s r.o. jde cestou výhradního zastoupení a distribuce sportovního zboží předních světových značek, mezi něž např. patří: LEKI, SCHÖFFEL, SH+, SWANS, CANADA GOOSE, MALOJA, OXBOW, DEELUXE, ROHNER, BARTH a další. Orientujeme se na oblast outdoorového, lyžařského a snowboardového vybavení, ale i vybavení pro aktivně trávený volný čas. Jsme významným partnerem pro úspěšné obchodníky se sportovním zbožím, servisy, sportovní kluby a svazy v ČR i na Slovensku.

Pro další informace kontaktujte:
maXmedia s.r.o.
Kryštof Šabacký
Tel: 604 691 147
krystof@maxmediapr.cz

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů