s.Oliver jaro/léto 2013 pro ženy

s.Oliver jaro/léto 2013 pro ženy

Pro sezonu jaro/léto 2013 si populární značka s.Oliver připravila opět nádherné kolekce pro ženy, ve kterých mohou zákaznice objevit syté pastelové barvy plné hravosti a mladistvosti. Každý měsíc uvádí značka s.Oliver do svých prodejen nejnovější oděvy a doplňky, které si prostě musíte vyzkoušet. Teprve potom poznáte, jak vám skvěle padnou a hlavně neuvěřitelně sluší.

s.Oliver jaro/léto 2013 pro ženy (http://blog.mapaobchodu.cz)

Řada s.Oliver Casual má čtyři hlavní motivy. Prvním z nich je období padesátých let minulého století. Zaměřuje s především na slavné herečky Marilyn Monroe a Audrey Hepburn. V této řadě naleznete úžasně rozevláté sukně, lehké halenky a košile či bundičky krátkých střihů. To vše se záhyby a skládáním, puntíky, kruhy, proužky a dalšími grafickými potisky. Samozřejmostí jsou límce a lemy, které oděvy zvýrazní.

Téma Californication nabízí kratší přední střih u halenek, svetříků či košilí a to vše v pestrých odstínech žluté a růžové. Stejně tak zaujmou vaši pozornost i kraťasy či kalhoty s nejrůznějšími potisky.

Další téma s názvem Acapulco – neo native naláká zákaznice na intenzivní barvy jako je žlutá, zelená, modrá, ale i třeba oranžovočervená. To vše s 3D potisky či exotickými a kubistickými vzory.

Maroccan Moments je posledním tématem uzavírajícím letní sezonu. Ani v těchto kolekcích se nebude nudit žádná zákaznice. Tato řada je zaměřená na orient a nechybí v ní pískové odstíny, šedá, bílá a modrá barva a taktéž mozaikové vzory.

s.Oliver jaro/léto 2013 pro ženy (http://blog.mapaobchodu.cz)

Módní kolekce především pro mladší generaci zákaznic QS by s.Oliver má tři různá témata. Prvním z nich je Vintage Hipsters and the Canyon a nabízí především sportovní styl plný funkčnosti a individuality. Výrobky z této řady jsou vyráběny z přírodních materiálů.

Druhým tématem je Colour Time a je inspirované grafikou a architekturou čtyřicátých a padesátých let minulého století. Zde opět naleznete oděvy z přírodních materiálů a nejrůznějšími motivy jako jsou například srdce, auta, třešně, ptáci a další.

Hlavnímu letnímu období bude vévodit téma Virtual Dream s lehkými materiály, krajkou a dalšími motivy, které se velmi hodí do horkých letních dnů.

s.Oliver jaro/léto 2013 pro ženy (http://blog.mapaobchodu.cz)

Elegantní řada značky s.Oliver s názvem SELECTION by s.Oliver má také několik témat. Sun Blush nabízí svěží barvy s blyštivými prvky a ozdobami. Další téma je zahrnuto do orientální smyslnosti a nazývá se Go Global. Stačí, když zákaznice poodhalí roušku tajemna a naleznou v této kolekci zářivé odstíny žluté, oranžové či přírodní zemité barvy. City Nymphs je posledním tématem této řady a ponoří vás mezi krásně modré a uklidňující odstíny barev s duhovými efekty, perleťovým vzhledem a třpytem.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů