Náborové video McDonald's – první dny s Katkou

Náborové video McDonald's – první dny s Katkou

Řetězec rychlého občerstvení McDonald's patří v České republice mezi nejoblíbenější fastfoody vůbec. Jejich pobočky po celé ČR jsou oblíbené zejména kvůli relativně nízké ceně daných pochutin, rychlému servisu a téměř konstantní kvalitě pokrmů. Právě servis a kvalitu dělají lidé a jak je známo, na tom si u McDonalda hodně zakládají. Není proto divu, že mají u McDonald’s velkou fluktuaci zaměstnanců a brigádníků. Spousta mladých Čechů si práci v tomto řetězci vyzkoušela a podle jejich reakcí, které má naše redakce k dispozici, to není úplně snadná práce.

O to víc český internet pobavilo instruktážní video, které si společnost McDonald's necha­la natočit v rámci náboru nových brigádníků. Reklamní video nese název První dny v McDonald's a jeho hlavními hrdiny jsou slečna Kateřina, krůtrenér Jirka a legendární okurka.

Náborové video provede diváka prvním dnem brigádníka u McDonald’s, zavede ho do krůrům, do kuchyně i za kasu.

Celé video je pojato velmi jednoduše a názorně, lidé v něm jsou neherci a to se odráží i na jejich filmových výkonech, které jsou často velmi úsměvné. Možná právě díky tomu se tato reklama na práci u Meka stala hitem posledních týdnů na českém internetu.

No podívejte se sami, jak je na tom Katka, Jirka a okurka.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů