LUSH - konec umělých třpytek

LUSH - konec umělých třpytek

Již žádné umělé třpytky! Tento skvělý vzkaz má pro své zákazníky světově známá společnost LUSH. Tato firma se orientuje na přírodní kosmetické výrobky a její sortiment je opravdu velmi pestrý. Najdete v něm takové produkty jako třeba pěny do koupele, šumivé koule do koupele, mýdla, tělové kondicionéry, šampony, vlasové masky, pleťové vody, pleťové krémy a další a další výrobky za skvělé ceny, které jsou přizpůsobeny každému zákazníkovi. A další skvělou zprávou je, že ani jeden z výrobků LUSH není testovaný na zvířatech. LUSH je totiž ručně vyráběnou kosmetikou s minimem použitých konzervačních látek myslící nejen na své zákazníky, ale i na zvířata a životní prostředí.

LUSH - konec umělých třpytek (http://blog.mapaobchodu.cz)

Mnoho barev a vůní značky LUSH ve vás vždy po použití jakéhokoli výrobku, zanechá jedinečný a povznášející pocit uvolnění a relaxace. Společnost LUSH do některých svých produktů kvůli nedostupnosti materiálů přidával umělé třpytky, ale nyní je plastovým třpytkám konec. Tyto třpytky jsou nahrazeny přírodními surovinami a díky tomu je takový odpad lehce rozložitelný a nezanechává znečištěné životní prostředí. LUSH je již dlouhou dobu firmou spolupracující s organizacemi, které mají snahu likvidovat odpad dostávající se z řek do moří.

LUSH - konec umělých třpytek (http://blog.mapaobchodu.cz)

LUSH udělal další krok k lepšímu životu lidstva a vy se můžete sami přesvědčit koupí některého z produktů, že je to opravdu pravda.

LUSH - konec umělých třpytek (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů