Galerie Butovice / Dvě patra obchodů a zábavy v Praze

Galerie Butovice / Dvě patra obchodů a zábavy v Praze

Již několik let je nákupní a zábavný komplex Galerie Butovice příjemným místem k nákupu a relaxaci na okraji Prahy, takže si nyní připomeneme, co nám tento nákupní dům nabízí a další informace, které by nám mohli zpříjemnit nákup, zkrátit nákupní čas či zpříjemnit volné dny.

Nejprve si řekněme, jak se ke Galerii Butovice vůbec dostaneme, poslouží nám hned několik variant. Pakliže se chystáte vyrazit na nákupy metrem, směřujte trasou B do stanice Nové Butovice, komplex je vzdálen od výstupu z metra přibližně sedm minut. Další možnost je autobus, najděte si trasu, která vede na zastávku Nové Butovice, linek je hned několik, takže byste neměli mít problém se pohodlně dostavit do galerie z jednotlivých částí Prahy. Ovšem pravděpodobně nejpohodlnějším způsobem dopravy bude pomocí vlastního automobilu, v tom případě na vás čeká prostorné parkoviště, kde můžete auto během dne ponechat.

Galerie Butovice / Dvě patra obchodů a zábavy v Praze (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nyní si přiblížíme, co na nás v Galerii Butovice vůbec čeká, na dvou patrech se rozprostírá kolem sto obchodů světových a tuzemských výrobců, můžete zde nalézt prodejny společností O2, Bambule, Grand Optical, Jysk či Electro World, takže zde nakoupíte od elektroniky, přes domácí spotřebiče až po kvalitní kosmetiku. Prostorné a vždy upravené obchody zajišťuje profesionálně zaškolený personál, takže si můžete být jisti, že vždy nakoupíte originální a kvalitní zboží. Pokud vás ovšem tak velká nabídka unavuje a během nákupu potřebujete pauzu, není nic jednoduššího, než si odpočinout v některé z kaváren přímo v galerii, případně zajít na něco dobrého k snědku do místních restaurací.

Galerie Butovice / Dvě patra obchodů a zábavy v Praze (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pakliže s sebou berete i vaše malé ratolesti, věřte, že nejvíce si užijí nákupy s vámi v dětském koutku, kde si mohou hrát s ostatními dětmi, přičemž po skončení nákupů je můžete vzít na venkovní multifunkční dětské hřiště s bruslařskou dráhou, které je součástí centra, takže i nejmenší se budou na další nákupy v Galerie Butovice těšit.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů