Denimová kolekce s.Oliver

Denimová kolekce s.Oliver

Opětovné překvapení od značky s.Oliver objevíte v její nejnovější kolekci jaro/léto 2013. Moderní a nadčasové kousky oděvů z džínsoviny, které nevyjdou z módy snad nikdy, jsou nyní i okatě barevné. Tato hravá kolekce bude již v únoru na pultech prodejen a stejně jako ostatní zákazníci si ji můžete koupit i vy.

Denimová kolekce s.Oliver (http://blog.mapaobchodu.cz)

Oděvy z džínsoviny jsou pohodlné jak pro muže, tak i pro ženy a u obou pohlaví jsou nezanedbatelnou součástí jejich šatníků. Nyní i vy můžete svoje skříně obohatit o další kousek od světově známé značky s.Oliver. Košile, bundy, sukně, kalhoty a samozřejmě i jiné oděvy jsou v nové kolekci této německé značky k dostání. A pozor! Nejsou jen tak obyčejné. Designéři se zaměřili na detail, proto je tato nabídka rozšířena o mačkané efekty, kšandy, záplaty, vzory květin, puntíků a zvířecích motivů nebo třeba bělené prvky na kalhotách. To si prostě nemůžete nechat ujít.

Denimová kolekce s.Oliver (http://blog.mapaobchodu.cz)

Kolekce nových džínsů je tvořena jak pro volný čas, tak i pro další příležitosti, tudíž ji můžete využít téměř všude. Výrobky z džínsoviny jsou velice pohodlné a muži i ženy se v ní vždy cítí příjemně. A to je důležité.

Denimová kolekce s.Oliver (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů