Kolekce Levi's SS13

Kolekce Levi's SS13

Nová kolekce jaro/léto 2013 světoznámé značky Levi’s® nabízí perfektně vyrobené oblečení jak pro muže, tak i pro ženy. Levi’s® se soustřeďuje na detail a dokonalý design a využívá moderních technologií pro výrobu svých produktů, mezi něž patří i zpracování PET lahví na kvalitní vlákna, dále pak nové techniky barvení a povrchových úprav materiálů. Levi’s® jde s dobou a snaží se udělat pro své zákazníky vše, co je možné, ale především se zajímá i o životní prostředí.

Kolekce Levi's SS13 (http://blog.mapaobchodu.cz)

pánské kolekci jaro/léto 2013 můžete najít třeba kožené nebo námořnické bundy, šortky, kalhoty, trička, košile, saka a jiné kousky bezvadného oblečení, které perfektně sedí. Rokovou historii vám pak připomenou rebelská trička. Nadčasové kousky oděvů Levi’s® budou mít své místo u vás v šatníku a věřte, že nevyjdou z módy.

Kolekce Levi's SS13 (http://blog.mapaobchodu.cz)

V kolekci pro ženy je vidět přirozená elegance a něžnost i u větších velikostí, které dávají možnost také obyčejným ženám se obléknout dle svých představ. Líbí se vám patchwork, výšivky nebo kovové korálky? To vše v nové kolekci Levi’s® objevíte. Stačí si jakékoli džíny s vyšisovanými barvami a pestrými detaily vyzkoušet a zjistíte, že vám skvěle padnou.

Kolekce Levi's SS13 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Levi’s® prostě patří k jedničkám na trhu a má ve svých kolekcích vždy ukryté překvapení, které když odhalíte, tak tuto značku budete milovat ještě víc.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů