Albert – jaké jsou jejich prodejny?

Albert – jaké jsou jejich prodejny?

V dnešním článku se budeme věnovat společností, která na našem trhu již několik let provozu síť supermarketů, tedy ji jistě většina z vás zná a udělala si na tuto firmu jistý názor, přesto jsme s vámi chtěli podělit o naše zkušenosti a možná vám přinést něco, co jste o těchto supermarketech a hypermarketech zatím nevěděli. Navštívíme tedy obchody Albert, které spadají pod společnost AHOLD, jež vlastní řadu supermarketů po celém světě, ostatně jako obdobné firmy působící na českém trhu.

Uvnitř supermarketu

Začneme nejspíš návštěvou očima zákazníka, tedy si přiblížíme služby, vzhled, uspořádanost či další faktory, které by mohli ovlivnit váš dojem z nákupu. I když je nutno dodat, že většina obchodů Albert se liší, snaží se projektanti interiérů řešit prostor velkoryse, tedy regály jsou od sebe dostatečně daleko, rozmístění jednotlivých sekcí se zdá být logické, za to samozřejmě musíme společnosti Albert připsat body. Další věc, která může náš nákup ovlivnit, je počet otevřených pokladen, dá se říci, že oproti některým konkurentům, jsou na tom tyto hypermarkety velmi dobře, takže se ve frontách příliš dlouho nezdržíte, ovšem také samozřejmě záleží na jednotlivé prodejně. Samozřejmostí jsou i pokladny pro maximálně deset položek, takže ani menší nákup vám nebude trvat příliš dlouho. Přičemž můžete i ušetřit peníze nákupem zboží ve slevě a kompletní seznam slev vám nabídne aktuální leták.

Albert – jaké jsou jejich prodejny? (http://blog.mapaobchodu.cz)

Od potravin po elektroniku

Abychom se nezabývali pouze vzhledem supermarketů, zaměříme následující odstavec především na potraviny a další zboží, které nám tento řetězec nabízí. Sortiment obsahuje prakticky kompletní škálu potravin pro běžnou domácnost, lze zde nakoupit především české potraviny a také zboží nejvýznamnějších světových značek, ovšem bývá Albert především pro velké nákupy na více dnů, kdy se vyplatí nakoupit v supermarketu. Ovšem zaráží nás například sekce s textilem či elektronikou, které nebývá v těchto obchodech příliš vyhledávané, což tak trochu souvisí i s tím, že supermarkety Albert často bývají spojeny s většími komplexy, které nabízejí specializované obchody pro tento druh zboží.

Albert – jaké jsou jejich prodejny? (http://blog.mapaobchodu.cz)

Z pohodlí domova

Další novinkou je nákup potravin i přes internet, pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete zajít do supermarketu Albert, nechce si své zboží dovést až ke dveřím. Shrnuli jsme si tu pár faktů o této společnosti , ovšem prodejny Albert ve vašem okolí naleznete na Mapaobchodů.cz a pokud chcete zjistit, co se nyní v obchodech Albert děje, sledujte jejich magazín.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů