Buďte připravení na plesovou sezónu

Buďte připravení na plesovou sezónu

Téměř každá žena miluje plesové šaty, protože v plesové sezóně, která začíná již v lednu, se může proměnit v okouzlující princeznu. Již nyní nastal čas vybrat si vhodné plesové šaty, které vám, milé dámy, padnou jako ulité. Díky překrásným šatům okouzlíte širokou veřejnost a budete hvězdou večera. Takže vzhůru do nakupování. Proč? Protože vaše staré šaty rozhodně na oslnění ostatních již určitě nestačí. Nejnovější modely objevíte např. v Parku Hostivař. Tam vám profesionální prodejci poradí jak vybrat ty pravé šaty právě pro vaši postavu a skrýt případné nedostatky. Určitě vám poradí i jak vyzdvihnout vaše klady.

Buďte připravení na plesovou sezónu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Jestliže jste menší postavy, jistě vám budou slušet šaty s kratším střihem, protože vaši postavu na první pohled prodlouží. Samozřejmě s krátkostí sukně to rozhodně nepřehánějte. Přijít na ples ve velmi krátkých šatech není společensky vhodné. Pokud jste vyšší postavy, budou vám slušet šaty s korzetem a dlouhou sukní. Máte širší boky? Nezoufejte. Áčkový střih to vyřeší a vy budete neuvěřitelně sexy.

Buďte připravení na plesovou sezónu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Důležité jsou i doplňky a obuv. Nezapomeňte, že v těchto botách budete chodit a především tančit celou noc, takže si zvolte pohodlnou obuv. Buďte opatrné s výběrem vysokých podpatků. A ještě zbývá si zvolit vhodné šperky a kabelku a můžete vyrazit na nejkrásnější večer, který si rozhodně musíte užít, protože budete vypadat dokonale.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů