Prodejny Žabka – nejen v Praze

Prodejny Žabka – nejen v Praze

Nebaví vás již neosobní nákup potravin v supermarketech? Chcete mít svůj oblíbený obchod s čerstvými a zdravými potravinami vždy po ruce? Pokud ano, tak jistě oceníte širokou síť prodejen společnosti Žabka. Prodejny Žabka se nachází po celé České republice, například Praha jich nabízí hned několik.

Ať už vám v domácnosti cokoliv došlo, věřte, že v nedalekém obchodě Žabka to zcela určitě budou mít. Spojte příjemné s užitečným a uskutečněte každodenní nákup v příjemném prostředí, nakupování potravin už nemusí být pouze povinností. Společnost Žabka si zakládá na čerstvosti a kvalitě, takže v její nabídce naleznete vždy pečivo, masné výrobky, zeleninu, ovoce a ostatní potraviny v té nejlepší kvalitě za přijatelnou cenu. Oživte svou kuchyni vůní čerstvých potravin, které jste nakoupili před několika minutami a uvařte oběd, na kterém si pochutná celá rodina.

Prodejny Žabka – nejen v Praze (http://blog.mapaobchodu.cz)

Kromě potravin nabízí síť prodejen Žabka i další služby, svůj nákup si můžete zpříjemnit čerstvou kávou, jelikož přímo v obchodě naleznete kávovar, skočte si během pauzy v práci nakoupit a odpočinout při silné kávě. Dále jejich sortiment obsahuje i kosmetické výrobky a další produkty každodenní potřeby. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na doplňkové služby, pokud vás nebaví čekat fronty na poště, jednoduše zaplaťte složenky v prodejně Žabka. Dále je zde možnost dobít si mobilní telefon nebo vybrat hotové peníze u kasy pomocí služby Cash Back. Jestliže nemáte svačinu, oběd či něco sladkého na zakousnutí v práci, skočte si do obchodu Žabka a nakupte i vašim kolegům čerstvé pečivo, ovoce či zeleninu jistě uvítá každý.

Společnost Žabka se vám snaží ulehčit každodenní nákupy, tak aby se pro vás staly příjemným zážitkem, a zároveň jste vyřídili všechny denní povinnosti na jednom místě. Navštivte nejbližší prodejnu Žabka a přesvědčte se o výhodném nákupu.

zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/pobocky/zabka/

Prodejny Žabka – nejen v Praze (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů