Siko Koupelny a jejich prodejny

Siko Koupelny a jejich prodejny

Jestliže plánujete předělávat byt či dům, určitě byste neměli zapomenout na jednu z nejdůležitějších místností vaší domácnosti, kterou je bezesporu koupelna. Rekonstrukce koupelny nepatří mezi nejjednodušší úkoly, takže je bezesporu moudré se obrátit na odborníky, kteří nám pomohou jak s výběrem a kvalitativním hodnocením vybavením, tak s následováním moderních trendů, které se vyvíjejí poměrně rychle a jinam než za posledních pár let. Nezapomeňte, že koupelna je místem relaxace a pohody, takže je třeba na vzhled této místnosti brát důkladný důraz.

Siko Koupelny a jejich prodejny (http://blog.mapaobchodu.cz)

Právě proto jsme si pro vás připravili článek o společnosti Siko Koupelny, která patří bezesporu mezi největší odborníky u nás, ale také i v Evropě. Díky čtyřiceti prodejná Siko Koupelny po celé České republice můžete vybírat z kvalitních materiálů a vybavení v blízkosti vašeho domova, aniž byste museli procestovat půl republiky. Prodejny Siko jsou doslova naplněné inspirací, jelikož v každé prodejně naleznete velké množství vzorových koupelen, jejichž kompletní vybavení má určitý obchod na skladě, takže pokud se vám zdá některá z vystavených koupelen ušitá na míru přesně vaší představě, stačí jen požádat personál kompletní zboží vám bude připraveno.

Další výhodou je také možnost vytvořit si návrh vlastní koupelny na PC s pomocí odborníků, kteří vám poradí a vysvětlí rizika s výstavbou koupelny a přednosti určitého rozestavení nábytku v místnosti. Díky obrovskému odběru zboží společnosti Siko koupelny u dodavatelů můžete vybírat z velmi příznivých cen, přičemž si na své přijdou i nejnáročnější zákazníci, kteří chtějí svou koupelnu odlišit od ostatních.

Většinu sortimentu firmy Siko Koupelny naleznete v právě v jejich prodejnách, které disponují dohromady dvaceti tisíci položkami. Praha nabízí hned několik obchodů, navštivte například prodejnu Průhonice nebo zamiřte do prodejny Jesenice.

Siko Koupelny a jejich prodejny (http://blog.mapaobchodu.cz)

zdroj: siko-koupelny.cz

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů