Pohodlné strečové džíny Levi’s®

Pohodlné strečové džíny Levi’s®

Džíny jsou neumírajícím kouskem oděvu každé sezony. Pro muže je to pohodlná varianta kalhot a pro ženy je to další možnost jak ukázat svoje sexy křivky a vystavit je všem na obdiv. Jestliže si zvolíte správný střih, pak budete dokonalost sama. A protože se začíná pomalu, ale jistě ochlazovat máte milé dámy ještě malou šanci během posledních teplých dnů předvést svá krásná pozadí na veřejnosti a tím svádět mužská pohlaví. Jestliže se oblečete do obepnutých džínů, věřte, že vám žádný neodolá.

Pohodlné strečové džíny Levi’s® (http://blog.mapaobchodu.cz)

Značka Levi’s® přichystala pro tuto sezonu džíny z kvalitních a velice příjemných materiálů. Již žádné těžké látky, které vás budou stahovat k zemi. Společnost Levi’s® si dala za úkol vytvořit něco nového, co by zákazníky naprosto uchvátilo a co by pro ně bylo pohodlné. Pro výrobu nových produktů zvolila strečové materiály ze směsi bavlny, elastanu a polyesteru, které vypadají skvěle a přizpůsobí se každé postavě.

Pohodlné strečové džíny Levi’s® (http://blog.mapaobchodu.cz)

Než se oblečete do dlouhých kabátů a tím celou svoji postavu zahalíte, vyzkoušejte si nové džínové kalhoty od společnosti Levi’s®. V nabídce jsou 3 střihy. Demi – pro normální křivky, Slight – pro rovnou postavu a Bold Curve – pro výrazné boky.

Pohodlné strečové džíny Levi’s® (http://blog.mapaobchodu.cz)

Tento podzim přináší také Bootcuty, které jsou různě široké a díky tomu i zde máte na výběr. Zvolte si široké zvony rozšiřující se od kolen nebo nohavice s mírným rozšířením u kotníků.

Nyní máte na výběr i z elegantních legín, které můžete nosit i v zimě a jsou pohodlné do vysokých zimních bot.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/pobocky/levi-s/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů