Army styl v CCC

Army styl v CCC

Army styl je velice moderní a v této době oblíbený. Dokáže zdůraznit všechny vaše dokonalé křivky a udělat z vás přitažlivou bohyni, kterou nikdo nepřehlédne. Nebojte se ukázat vaše klady a staňte se na chvíli vojákem, který nevelí, ale stačí mu jen osobní kouzlo a všichni mu padají k nohám. Nemusíte ani používat nejrůznějších gest. Stačí se obléknout do nejnovějších kolekcí v army stylu a sláva bude patřit vám. Nechte si poradit a vyberte si něco nového na sebe. Army styl vám padne jako ulitý.

Army styl v CCC (http://blog.mapaobchodu.cz)

Army styl vychází z pánského stylu a i přes to dodává ženám osobitost a eleganci v každém ohledu.

Army styl v CCC (http://blog.mapaobchodu.cz)

Slaďte se do dokonalosti a díky army stylu vám to bude vždy neuvěřitelně slušet. I světem vládne army styl a to i v řadách známých osobností, které vždy ví, jak se oblékat dle největších módních hitů. Například Victoria Beckham zařadila army styl do své kolekce a skloubila mužnost a ženskost v perfektně padnoucí linii úžasných oděvů ladících každému oku.

Army styl v CCC (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nesmíte zapomenout ani na vhodnou obuv a tu právě nabízí ve své nejnovější kolekci společnost CCC.. Pro nynější army kolekce CCC, ale neplatí, že tomuto stylu vévodí barva zelená a khaki. Naleznete v ní odstíny červené, zlatavé a nejrůznější zemité tóny. Vyberte si z obuvi s výrazným šněrováním a vysokými podpatky, které vaši postavu ještě více zdokonalí. Dějte průchod svým pocitům a ukažte všem, že máte na to být krásnou a sebevědomou ženou.

Army styl v CCC (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů