Obchody na letišti Praha

Obchody na letišti Praha

Jestliže létáte letadlem, ať už často nebo spíše v období dovolených, jistě vás zaujaly nejrůznější služby, které tato letiště nabízejí. V tomto článku se podíváme na letiště v Praze, které je nejen přepravním centrem pro všechny cestující, ale nabízí mnohem víc, než byste od obyčejného letiště očekávali. Proč si nezpříjemnit volný čas mezi lety návštěvou obchodů, které jsou na tomto letišti otevřeny?

Obchody na letišti Praha (http://blog.mapaobchodu.cz)

Mezinárodní letiště Praha zajišťuje pravidelnou a charterovou dopravu do celého světa. Airport Prague je jedním z nejvýznamnějších letišť v České republice a samozřejmě i v Evropě. V roce 2011 získalo toto letiště významné ocenění za nejvíce se rozvíjející letiště světa – Eagle Award od asociace IATA.

Obchody na letišti Praha (http://blog.mapaobchodu.cz)

Prodejny na letišti Praha Ruzyně mají pro své zákazníky rozmanitý sortiment ve dvou různých terminálech. Můžete zde nakoupit nejrůznější dárky a dárkové předměty pro své blízké. Ale nejen to se dá na tomto letišti sehnat. Objevíte zde i knihy a časopisy, které vám zpříjemní čekání na váš další let. Zajděte si i do některé z restaurací zahnat hlad a žízeň. A co si koupit něco na sebe? Módní a luxusní oblečení nabízí značkové prodejny Emporio Armani nebo Hugo Boss a další. I takovou vymoženost letiště Praha nabízí.

Obchody na letišti Praha (http://blog.mapaobchodu.cz) Obchody na letišti Praha (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pro děti jsou tu k dostání hračky v prodejně Bambule nebo Sparkys, dalším sortimentem jsou např. křišťálové výrobky v prodejně Bohemi Crystal, bižuterie v prodejnách Egermann, kosmetika v obchodě Manufaktura, sportovní potřebyHudy sportu a další a další zboží ve značkových prodejnách. Jestliže jste náročným zákazníkem, pak si buďte jisti, že právě vy si na letišti Praha Ruzyně vyberete to pravé.

Obchody na letišti Praha (http://blog.mapaobchodu.cz)

Obchody na letišti v Praze mají různou otevírací dobu a jsou tu dokonce i takové prodejny, které jsou otevřeny nonstop jako např. Dufry shop T1, Dufry shop T2 nebo Best of Travel Value T1, které vám nabídnou parfémy, alkoholické nápoje, cukrovinky delikatesy, tabákové výrobky, vína, kosmetiku a spoustu jiných produktů.

Praha je hlavním městem naší republiky a je také jednou z nejoblíbenějších kulturních památek. Proto je samozřejmostí, že i letiště v Praze je luxusním místem pro maximální pohodlí turistů a ostatních cestujících.

Více informací o obchodech na letišti Praha naleznete na http://www.mapaobchodu.cz/mesto/praha/nakupni-centra/letiste-praha-obchody/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů