Podzimní novinky v kavárnách Starbucks

Podzimní novinky v kavárnách Starbucks

Na trh byl uveden zbrusu nový espresso nápoj – Ristretto Bianco prostřednictvím Starbucks Coffee Company a její joint venture partner AmRest Holdings SE. Tento nápoj je jednou z nejvýznamnějších inovací v řadě espresso nápojů nabízených kavárnami Starbucks od vstupu této značky na český trh v roce 2008. Ristretto Bianco zdůrazňuje kvalitu a chuť espresso nápoje, Starbucks tak reaguje na rostoucí vyspělost kultury pití kávy svých zákazníků.

Podzimní novinky v kavárnách Starbucks  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nové produkty:

Ristretto Bianco – Sametový nápoj s výraznou chutí espressa, připravený ručně z ristretto shotů a jemně ohřátého plnotučného mléka s jedinečným Latte art na povrchu.

Apple Crumble Latte – Lahodná kombinace jablečného sirupu, čerstvě ohřátého mléka, espressa, to vše ozdobené domácí šlehačkou, jablečnou polevou a sušenkovou drtí.

Zrnková káva Starbucks Anniversary Blend – Komplexní směs káv z Asie/Tichomoří a letité indonéské kávy s vysokou plností chutě, která se vyznačuje výraznou a kořenitou příchutí. Letitá káva z Indonésie, která vzniká uležením zelené (nepražené) kávy ve speciálních skladech v Singapuru po dobu 3 až 5 let, dělá tuto kávu velice unikátní.

Zákuskem tohoto období je švestkový koláč.

Starbucks pro své zákazníky připravil jedinečnou kolekci hrnků a termohrnků, které se výborně hodí pro domácí použití a zároveň jsou i skvělým dárkem. Tématem nové kolekce jsou podzimní motivy.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů