Reebok RealFlex

Reebok RealFlex

Spojení moderního designu s nejnovějšími technologiemi, tak lze stručně charakterizovat kolekci Reebok RealFlex pro období podzim/zima 2012. Reebok nabízí u řady Reebok RealFlex jak pánskou, tak dámskou kolekci, ve které najdeme kromě bot také sportovní oblečení.

Sportovní boty RealFlex byly vyvinuty pro jedince, kteří se věnují intenzivnímu tréninku v posilovně nebo náročnému běhu a díky propracovanému řešení nabízejí dokonale kontrolovaný přirozený pohyb spolu s maximálním pohodlím.

Reebok RealFlex (http://blog.mapaobchodu.cz)

Tajemství úspěchu se skrývá v originální flexibilní podrážce se senzory, které podporují přirozený a pohodlný pohyb chodidla. Každý ze 76 strategicky umístěných senzorů se nezávisle na ostatních přizpůsobuje povrchu a podporuje tak nohu tím nejlepším způsobem. Boty jsou díky použití speciálních materiálů velmi lehké a stávají se tak nedílnou součástí nohy, o které po chvíli ani nevíte.

Oblečení Reebok RealFlex je navrženo tak, aby vám při cvičení poskytovalo co největší volnost pohybu. Anatomicky tvarované švy a ergonomické průramky umožňují volnější pohyb paží a trupu. Čtyřsměrný streč na strategických místech zajišťuje maximální flexibilitu a elastičnost. Použití plochých švů zase zabraňuje podráždění míst, které jsou při cvičení namáhány třením.

Tváří kolekce oblečení a obuvi Reebok RealFlex, která přesně koresponduje s jeho požadavky na intenzivní a náročný trénink, je hokejista Jaromír Jágr.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/pobocky/reebok/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů