Chladničky Samsung Série G dopřejí potravinám péči, jakou si zaslouží

Chladničky Samsung Série G dopřejí potravinám péči, jakou si zaslouží

Moderní chladničky nabízí nepřeberné množství nejrůznějších technologií a funkcí, které přispívají ke stále efektivnějšímu skladování potravin. Zásadní změny v oblasti chlazení přináší tzv. technologie True No Frost společnosti Samsung. Díky ní jsou ledničky Samsung Série G jediné na trhu, které jsou chlazené vzduchem a současně dosahují energetické třídy A+++.

Chladnička je nedílnou součástí téměř každé novodobé domácnosti, proto se její výrobci neustále zaměřují na nejrůznější inovace, které by spotřebitelům co nejvíce zpříjemnily život. Samsung je předním inovátorem v oblasti spotřební elektroniky, takže i chladničky Samsung jsou doslova plné chytrých technologií a funkcí.

Na rozdíl od chladniček s přímým chlazením fungují moderní modely na principu chlazení pomocí studeného vzduchu cirkulujícího uvnitř chladničky. Tento princip chlazení nazývá Samsung True No Frost technologie.

Chladničky Samsung Série G dopřejí potravinám péči, jakou si zaslouží (http://blog.mapaobchodu.cz)

V chladničkách s přímým chlazením kondenzuje na dveřních přihrádkách a těsnění voda, což může vést k růstu plísní. Ovšem u chladniček Samsung s True No Frost technologií nedochází k žádné kondenzaci vlhkosti, takže jejich povrch je vždy bez plísní. A nejen to. Technologie True No Frost společnosti Samsung zaručuje uchování potravin v chladničce a mrazáku ve stavu, jako kdybyste je právě nakoupili u pěstitele. Nejen že vlhkost neulpívá na vnitřních částech chladničky, protože je odváděna z jejího vnitřního prosotoru, ale nezůstává ani na samotných potravinách, které ji přirozeně vylučují. Proto na uložených potravinách nevznikají mikroskopické krystalky ledu, které narušují jejich strukturu. Ovoce, zelenina, maso a ostatní druhy potravin tak zůstávají mnohem déle čerstvé.

Technologie True No Frost v chladničkách Samsung Série G je podpořena ještě efektivnější cirkulací vzduchu pomocí Multi-Flow technologie. U vybraných modelů je také speciální zóna – tzv. Cool Select Zone, která umožňuje několik módů chlazení nezávisle na zbytku chladničky. Samozřejmostí je také režim Dovolená a další praktické funkce, které zpříjmňují péči o domácnost a její strávníky.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/znacky/samsung/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů