Technologie Direct Injection v pračkách Hotpoint Aqualtis.

Technologie Direct Injection v pračkách Hotpoint Aqualtis.

Roztřídit bílé a různobarevné prádlo, to je rituál, který před praním musí udělat každý a to i v případě, že používá speciální prací prášky a gely na ochranu barev. Dovedete si praní představit bez něj? My ano! Značka Hotpoint, patřící do portfolia společnosti Indesit Company, přináší novou technologii přímého vstřikování Direct Injection v pračkách Hotpoint Aqualtis, která přeměňuje prací prostředek od prvních minut praní na pěnu s čistícím výkonem o 60 % vyšším než v tradiční pračce. Díky tomu je možné snížit teplotu praní na pouhých 20°C při zachování účinnosti 40°C, takže lze prát bílé a barevné prádlo dohromady aniž by se vzájemně obarvilo a přitom s perfektním odstraněním všech skvrn a nečistot.

Pod buben nového modelu pračky Hotpoint Aqualtis je přidán okruh pro mixování pracího prostředku (přášku či gelu) s vodou. Okruh přeměňuje prací prostředek ještě před vypuštěním do bubnu na extra účinnou pěnu s čistící silou o 60 % větší než u standardních praček. Technologie Direct Injection se automaticky aktivuje při všech pracích cyklech a přináší skvělý účinek praní již při teplotě 20°C.

Naopak u tradičních praček je prací prostředek spláchnut vodou přímo do bubnu a až zvýšením teploty a mechanickým pohybem je z něj vytvořena prací emulze. Hrozí však, že se nerozpustí všechen a zůstane usazen na dně bubnu.

Technologie Direct Injection v pračkách Hotpoint Aqualtis. (http://blog.mapaobchodu.cz)

Kromě technologie Direct Injection přispívá ke snížení spotřeby energie v energetické třídě A+++ také nový termoizolační materiál bubnu vyrobený z polypropylenu se skleněnými vlákny, které napomáhají udržet teplotu vody. Systém Super Silent díky speciálnímu bezuhlíkovému motoru doplněnému o 3 zvukotěsné panely a inteligentnímu systému čerpání vody omezuje hlučnost na minimum. Pračka je vybavena možností parního praní pro jemnější a účinnější péči o tkaniny nebo pro 20 minutové osvěžení prádla, které jej zbaví zápachu a pomačkání. Vznik žmolků zamezí nový tvar unašečů prádla v bubnu, snadnější plnění a vyjímání prádla umožňuje naklonění bubnu o 8°. Kapacita pračky je 11 kg, ovládání ulehčuje český LCD displej. Pračka je vyráběna v barevné kombinaci bílá a stříbrná.

Hotpoint poskytuje 10letou záruku na motor všech modelů praček Aqualtis.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/…ka/hotpoint/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů