LUSH uvedl svou dekorativní kosmetiku

LUSH uvedl svou dekorativní kosmetiku

V sobotu 21. července uvedla britská kosmetická značka LUSH do svých obchodů dekorativní kosmetiku. Zbrusu novou a převratnou kolekci, která v kosmetickém světě nemá obdoby. Nejenže kolekce zahrnující celkem 30 odstínů rtěnek, očních stínů a linek, řasenku, pudr, tónovací krém a rozjasňovač je přírodního původu, veganská a netestovaná na zvířatech, ale stojí za ní také promyšlená psychologická hra.

LUSH uvedl svou dekorativní kosmetiku (http://blog.mapaobchodu.cz)

Lehký pudr Translucent – Lehký, průsvitný, velmi jemný světlý pudr, který je vhodný pro všechny typy pleti. Může být použit na podklad nebo samostatně pro přirozený vzhled pleti. Nevysušuje pokožku, protože obsahuje výživný jojobový olej, díky kterému i skvěle drží tam, kde má. A to po dlouhou dobu. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

Tónovací krémy – Tyto tónovací báze jsou navrženy tak, aby se daly smíchat s o s hydratačním krémem. Obsahují velmi zklidňující a zjemňující základ z ovsa, mandlí a jojobového oleje a dále kakaové máslo a vodu z pomerančového květu. Díky tomuto základu pigmenty dlouho vydrží na pokožce a ta bude zároveň dokonale vyživená.

Feeling Younger – Tento tónovací krém obsahuje barvivo „Magic orange“, které pracuje s odrazy světla na kůži a tím jí dělá mladší a zářivější. Můžete ho použít mnoha způsoby – jako zvýrazňovač pod obočí nebo na lícní kosti pro prosvětlující efekt nebo také pod oči, aby minimalizoval tmavé kruhy.

Charisma –Směs obohacená zlatou barvou, která se nosí pod make-up, aby pleť vypadala zdravě a zářivě. Skvěle bude vypadat také na opálené kůži nebo kdykoli pro bronzový efekt.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/…/13501/lush/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů