CCC Boty - žijte si na vysoké noze!

CCC Boty - žijte si na vysoké noze!

Teplé letní období odhalí nožky téměř každé ženy. Nechte své nohy vyniknout v botách na vysokém podpatku, které nejen vypadají sexy, ale i krásně opticky prodlouží celkovou siluetu. Boty na podpatku můžete obout téměř ke každé příležitosti. Hodí se nejen pro formální události, ale i pro běžné nošení. Vždy vám dodají sebevědomí a navíc se v nich budete cítit přitažlivě a žensky v každé situaci.

Vysoké podpatky však nemusí být pro každého. Pokud se obáváte, že v nich nezvládnete ladnou chůzi, sáhněte v obuvnictví po botách na klínku. Chodí se v nich velice pohodlně a nositelce dodávají větší pocit jistoty. Navíc vás i po celodenním nošení večer nebolí nohy. Tento typ bot se vyrábí již od 30. let, ale svůj velký boom zažívá až v posledních letech. Objevíte je např. v prodejnách CCC Boty.

CCC Boty - žijte si na vysoké noze! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pokud vás čeká večerní party nebo divadlo, nebojte se sáhnout po jehlových podpatcích, které vám dodají větší sex-appeal. Budete si v nich připadat jako popelka, protože opticky zmenšují chodidla a přitom vám nádherně prodlouží nohy.

CCC Boty - žijte si na vysoké noze! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Síla nebo tloušťka podpatků je také spíše otázkou praktičnosti než vhodnosti k určitému typu oděvu. Obecně platí, že městská móda nahrává botám na platformě a podpatkům silnějším a nižším, tenké jehly pak vytáhneme ze šatníku především na večírky, plesy a různé společenské události.

CCC Boty - žijte si na vysoké noze! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Na podpatcích vynikne celá postava, protože se v nich „nesete“ úplně jinak než při nošení nízkých bot. Chůze v nich působí sebevědoměji a více rafinovaně, samozřejmě za předpokladu, že v nich umíte správně chodit. Pokud s vysokými podpatky začínáte, zkuste si nejdřív trénovat doma. Až si budete více jistá v kramflecích, můžete v nich třeba protančit celou noc na bále se svým vysněným princem.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů