Lene Bjerre Design - severská krása a elegance

Lene Bjerre Design - severská krása a elegance

Přední dánská firma v oblasti bytových doplňků Lene Bjerre Design byla založena před více než třiceti lety poblíž fjordu Limfjorden. Lokalita s nedotčenou přírodou výrazně předurčila charakter výrobků a je tvůrcům inspirací dodnes. Lene Bjerre přináší čistý skandinávský design, který se vyznačuje kvalitou a nadčasovou krásou.

V Česku značku exkluzivně prodává interiérový butik À LA MAISON.

Lene Bjerre Design - severská krása a elegance  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Počátky firmy se datují do roku 1975. Původně Lene Bjerre Design vyráběla ručně skládané lampy ze zbytků klasických tapet a dárkové papíry, které byly díky své kvalitě a originalitě velmi populární. Později se portfolio významně rozrostlo. Nyní je v nabídce téměř vše, co je potřebné pro vytvoření útulného domova. Od závěsů, svícnů a dekorací, přes příbory a nádobí, až po květináče nebo zahradní a interiérový nábytek.

Lene Bjerre Design - severská krása a elegance  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Lene Bjerre Design vyrábí produkty pro zákazníky, kterým jde o kvalitu a kteří chtějí investovat do nadčasového designu. Sortiment je neuvěřitelně pestrý, našim zákazníkům se postupně snažíme nabídnout co nejširší spektrum výrobků, ať již z oblasti koupelnových doplňků, bytového textilu, ubrusů, závěsů, záclon i dekorativních polštářů, kosmetiky či zahradních luceren a drobného nábytku,“ říká Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON, který sortiment firmy Lene Bjerre Design jako jediný v Česku prodává.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů