Trička na motivy Star Wars

Trička na motivy Star Wars

Celosvětově známá filmová sága Hvězdných válek se stala inspirací módní značky s.Oliver

Trička na motivy Star Wars (http://blog.mapaobchodu.cz)

Máte rádi science fiction, efekty a fantasy prvky? Pak vás jistě potěší srpnová nabídka obchodů s.Oliver. Tato německá módní značka si totiž na druhou polovinu léta připravila kolekci inspirovanou legendárními Hvězdnými válkami neboli Star Wars. Pravděpodobně především pánové ocení barevná bavlněná trička s potisky na motivy této legendární sci-fi série, která od 70. let minulého století v podstatě nepřetržitě oslovuje nové a nové generace.

Trička na motivy Star Wars (http://blog.mapaobchodu.cz)

Na sérii filmových epizod amerického režiséra George Lucase, jejichž děj, ve své podstatě založený na souboji dobra a zla, se odehrává ve fiktivní galaxii mimo planetu Zemi, navázala tvorba animovaných seriálů, knih, komiksů a samozřejmě také karetních a počítačových her, kde jsou tak oblíbené efekty ještě výraznější. Pojem Star Wars je zvučný po celém světě, není proto divu, že módní značka s.Oliver zvolila jako další „free“ komiksový motiv triček Casual právě tento. Trička nabízejí čtyři hlavní motivy filmové ságy Star Wars, nechybí laserové meče, roboti R2 D2 a C-3PO ani jedna z ústředních fiktivních postav – legendární padouch Darth Vader. Hvězdná trička s.Oliver skvěle padnou ke kraťasům i „chinos“ kalhotám.

Trička na motivy Star Wars (http://blog.mapaobchodu.cz)

Kolekce vznikla ve spolupráci s předními držiteli autorských práv v hudebním a filmovém průmyslu firmou Universal Music a Bravado.

Zdroj: http://www.mapaobchodu.cz/…ky/s-oliver/

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů