Americká velkorysost a německá preciznost s chladničkou Bauknecht

Americká velkorysost a německá preciznost s chladničkou Bauknecht

Chladnička „Side by Side“ značky Bauknecht přináší jedinečnou kombinaci praktičnosti, ekoefektivnosti a ušlechtilého designu. I tentokrát v duchu hesla „Vždy čerstvé, vždy zdravé, vždy dobře vychlazené“ představuje především záruku prvotřídní kvality. Kromě praktičnosti ocení uživatelé i skutečnost, že provoz chladničky s mrazákem nezatíží díky energetickému zařazení A++ a programu Green Inteligence rodinný rozpočet ani životní prostředí.

Americká velkorysost a německá preciznost s chladničkou Bauknecht (http://blog.mapaobchodu.cz)

O tzv. amerických chladničkách, správně nazývaných „side by side“, jsme se u nás začali dozvídat někdy v počátku 90. let, kdy jsme nevěřícně koukali na první americké seriály a měli pocit, že dvoukřídlá lednice je luxusní výsadou pouze bohatých, kteří si ji mohou dovolit také dostatečně naplnit. Tento názor přežívá tak trochu dodnes, přitom americké chladničky jsou především praktickou záležitostí a jejich provoz nestojí o moc více než u běžné ledničky

Volně stojící dvoukřídlá chladnička a mraznička KSN 568 A++ES Bauknecht v elegantním černém provedení se zapuštěnými madly skutečně disponuje většinou unikátních funkcí, stejně jako nejnovější kombinované chladničky této značky. Jen namátkou, v mrazničce naleznete systém MultiFlow s funkcí NoFrost bránící námraze a tím i plýtvání energie, prázdninový režim praktický zvláště nyní v letním období nebo antibakteriální filtr Hygiene+ chránící před množením nežádoucích bakterií a prodlužující čerstvost potravin.

Při praktickém využívání oceníte u amerických chladniček především jejich přehlednost – každý druh potravin tu nalezne své pevné místo a díky poloprůhledným zásuvkám s antibakteriálním povrchem Microban a účelnému osvětlení budete vždy vědět, kam pro co sáhnout. To, co mají navíc, je dávkovač vody a výrobník ledu či ledové tříště v mrazící části, která je díky prostoru ve dvířkách kapacitně větší. Dávkovač ústí ven, tudíž není třeba dvířka otevírat. Během parného léta k nezaplacení.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů