Efektivní praní EcoStyle od Bauknechtu

Efektivní praní EcoStyle od Bauknechtu

Dokonalá čistota, šetrnost k materiálům, uchování barev a úspora času a energie, to je přesně to, co každý z nás očekává od moderních praček současnosti. Nová pračka EcoStyle značky Bauknecht s motorem ProSilent a funkcí doporučeného dávkování získala certifikaci TÜV pro svou vysokou kvalitu, životnost a spolehlivost. Tímto oceněním se může pochlubit jedině Bauknecht . Spotřebič je spojením úsporných funkcí, cyklů pro všechny druhy prádla neuvěřitelně jednoduché obsluhy.

Nová pračka řady EcoStyle Bauknecht WAE 8140 s předním plněním úspěšně absolvovala v testu TÜV celkem 2 500 cyklů, což odpovídá provozní životnosti delší než 10 let. Firma Bauknecht1 je tak jedinou společností na světě, která se může pochlubit touto kvalitou s certifikací TÜV. Spotřebitelé tedy mohou být ujištěni, že od nynějška budou s tímto novým spotřebičem prát maximálně efektivně. Unikátní technologie dají každému kousku prádla přesně takovou péči, kterou potřebuje. Jaké to jsou?

Efektivní praní EcoStyle od Bauknechtu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Díky účinnému motoru ProSilent pračka EcoStyle využívá o 30 % méně energie a řadí se do třídy energetické účinnosti A+++. Tento motor je také díky nízkým hodnotám vibrací a snížené hlučnosti během provozu extrémně tichý, zároveň je podstatně účinnější než konvenční motory.

Mnoho spotřebitelů je přesvědčeno o tom, že ruční praní je pro oblečení šetrnější – podle průzkumu společnosti Bauknecht „Všestranná péče 2011“ pere 84 % německých spotřebitelů své prádlo v ruce z obavy, že by v pračce mohlo dojít k jeho poškození. Nová funkce 15° Green & Clean určená ke studenému praní umožňuje 70% úsporu energie ve spojení s dokonalou věrností barev a stejným pracím výkonem, jaký má smíšený program na 40 °C s použitím běžného pracího prostředku. Tato skutečnost byla potvrzena předním německým institutem WFK.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů