SIKO posiluje spolupráci s developery

SIKO posiluje spolupráci s developery

Společnost SIKO KOUPELNY se kromě maloobchodního prodeje věnuje také dodávkám koupelnového vybavení do developerských projektů. Stavebním a developerským společnostem poskytuje komplexní servis, od výběru a dodání zboží až po řešení klientských změn se zákazníky. Pozici jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů opět posílila, když své portfolio klientů nově rozšířila o pražské projekty Rezidence Eliška a X-LOFT.

SIKO posiluje spolupráci s developery (http://blog.mapaobchodu.cz)

Do Rezidence Eliška a projektu X-LOFT bude společnost SIKO KOUPELNY dodávat kompletní koupelnové vybavení zahrnující obklady, dlažbu, vany, sprchové kouty a baterie renomovaných značek, jako například Rako, VitrA, Optima, Triomini či Grohe.

SIKO posiluje spolupráci s developery (http://blog.mapaobchodu.cz)

Rezidence Eliška je rozsáhlý projekt, který nabídne 400 bytových jednotek v rychle se rozvíjející čtvrti pražských Vysočan. Bytový dům X-LOFT nabízí atraktivní loftové bydlení v pražské Libni. Druhá etapa, jejíž výstavba právě probíhá, přinese cca 140 nízkoener­getických bytů. Industriální charakter projektu se promítá také do interiérů v různých designových variantách, kde se prolíná s nadstandardními materiály včetně koupelnového vybavení.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů