Na pláž s Marks & Spencer

Na pláž s Marks & Spencer

Sexy bikiny, skvělé sluneční brýle a stylová plážová taška … Léto už nezadržitelně klepe na dveře. Všichni budeme potřebovat trendy věci na pláž. Když začnete hledat ty správné, tak se určitě zastavte v Marks & Spencer. Kromě toho, že budete v souladu s aktuálními trendy, získáte i přidanou hodnotu v podobě užitečných inovací.

Na pláž s Marks & Spencer (http://blog.mapaobchodu.cz)

Marks & Spencer vám umožní navrhnout si vlastní plavky. V prodejně sice uvidíte možnosti, které se k sobě hodí, ale můžete bez omezení zapojit svou fantazii. Můžete míchat barvy jednotlivých dílů, vzory a především velikosti.

Na pláž s Marks & Spencer (http://blog.mapaobchodu.cz)

Plavky Marks & Spencer jsou vyrobeny ze speciální látky, která je odolná vůči chlóru průměrně o 120 hodin déle než tradiční materiály. Když máte na sobě plavky z Marks & Spencer můžete si být jisti, že si bazén vychutnáte bez obav a že se bikiny neroztáhnou a nevyblednou.

Na pláž s Marks & Spencer (http://blog.mapaobchodu.cz)

Většina celých plavek od Marks & Spencer byly navrženy tak, aby udělali vaše bříško ploché. „Kontrola bříška“ funguje dvěma způsoby. Za prvé: dělá tělo vizuálně štíhlejší díky šikovně sesbírané látce v oblasti bříška. Za druhé: fyzicky snižuje velkost těla díky speciální podšívce, která je používána i při formující a zeštíhlující spodním prádle.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů