Siko koupelny expandují i na Slovensko

Siko koupelny expandují i na Slovensko

Společnost SIKO KOUPELNY expanduje na Slovensko. V pátek 11. března úderem 9 hodiny otevírá v Bratislavě v ulici Galvaniho největší prodejnu koupelnového vybavení o rozloze více než 2,5 tisíc m2.

„Expanze na Slovensko byla logickým vyústěním našich úspěchů v Česku. Se Slováky sdílíme společnou historii, kulturu a tradice a máme i podobný vkus, proto bylo přirozené rozšířit naši síť prodejen právě sem. Na podzim loňského roku jsme v Bratislavě otevřeli první slovenskou pobočku a vyzkoušeli si fungování na slovenském trhu. Protože se nám velmi osvědčila, rozhodli jsme se pokračovat v expanzi, a to rovnou největší prodejnou na území obou států. Naším cílem je stát se i na Slovensku největším prodejcem koupelnového vybavení,“ prozrazuje plány Jaroslava Valová, generální ředitelka společnosti SIKO KOUPELNY.

Prodejna se veřejnosti otevírá v pátek 11. března 2011. Na ploše více než 2,5 tisíce m² bude zákazníky inspirovat více než 115 vzorových koupelen. Novinkou je VIP sekce se vzorovými koupelnami vybavenými exkluzivními sériemi sanity, obkladů a baterií od světově známých jmen výrobců a designérů. Součástí SIKO KOUPELNY v Galvaniho ulici bude kromě maloobchodní prodejny i velkoobchod. V prodejně přivítají zákazníky 7 dní v týdnu od devíti hodin ráno až do osmi hodin do večera. Velkoobchod bude otevřen v pracovní dny už od brzkých sedmi hodin ráno do pěti do večera a v sobotu od osmi do tří hodin odpoledne. Prodejna se nachází poblíž Avion Shopping Parku.

„V obou bratislavských prodejnách zaměstnáváme odborné prodejce, kteří dokážou vždy zákazníkům profesionálně poradit s výběrem. Stejně jako v Česku zajišťujeme ve spolupráci s naším slovenským partnerem „Moderný byt“ kompletní realizaci koupelny od vybourání staré až po pověšení posledního háčku v koupelně nové, bez starostí a se zárukou profesionality. Nabízíme i službu vytvoření 3D vizualizací, které klientům velmi pomáhají při plánování koupelny,“ vysvětluje Jan Voldán, vedoucí marketingu. A dodává: „Mezi našimi cíli je rovněž navázání spolupráce s developery, kteří staví rezidenční i komerční projekty. V Česku s nimi úspěšně spolupracujeme a o totéž budeme usilovat i na slovenském trhu.“

Otevření největšího koupelnového studia doprovází soutěž, do níž bude zařazen každý, kdo ve slovenských prodejnách SIKO KOUPELNY nakoupí libovolný sortiment alespoň v hodnotě 100 eur, vyplní registrační formulář a vhodí jej do osudí. Soutěž bude probíhat od 11. března do 19. června tohoto roku, vylosovaní výherci se mohou těšit na tři automobily Škoda Octavia a šest dárkových certifikátů v hodnotě 100 eur. „Pravidla soutěže budou aktuálně k nalezení na webových stránkách www.siko.sk. Zároveň jsme pro naše zákazníky připravili jako součást akčního letáku slevové kupóny na vybrané zboží, které mohou uplatnit do 29.4.2011,“ dodává Jan Voldán. Otevření pobočky Galvaniho pro veřejnost bude ve čtvrtek předcházet slavnostní zahájení pro pozvané hosty a obchodní partnery, na kterém se SIKO KOUPELNY rozhodli věnovat dárkový šek ve výši 1.000. eur slovenskému stacionáři ESPERANCE.

Expanze na Slovensko přináší změnu v populární soutěži Koupelna roku, kterou SIKO KOUPELNY vyhlašují již od roku 2004. Letos poprvé se bude soutěžit o Česko-Slovenskou Koupelnu roku. Výherce jedné ze tří tradičních kategorií může vyhrát až 110 tisíc korun, v případě Slovenska 4.444 euro.

Náš tip:

Siko koupelny Ostrava
Siko koupelny Plzeň
Siko koupelny Zlín
Siko koupelny Brno

Tisková zpráva

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů