Nová svatební kolekce Soni Hlaváčkové

Nová svatební kolekce Soni Hlaváčkové

Přední módní návrhářka Soňa Hlaváčková nejraději šije svatební šaty a pro své zákaznice vytvořila již řadu exkluzivních modelů. Svatební modely Soni Hlaváčkové jsou na první pohled jasně rozpoznatelné díky propracovanému střihu a nápaditému provedení. Jako materiály jsou používány nejlepší krajky, italské a francouzské hedvábí, broušené kameny a polodrahokamy či ruční výšivky. Šaty z dílny Soni Hlaváčkové dají vyniknout přednostem nevěsty a důmyslně kolem ní vytvoří jiskřivou atmosféru, pohrávající si se sexy křivkami, krásným zdobením a zdůrazněním osobnosti ženy.

Nová svatební kolekce Soni Hlaváčkové (http://blog.mapaobchodu.cz)

Svatební den se v šatech Soni Hlaváčkové stane nezapomenutelným. Svěřit svůj oděvní look do rukou Soni Hlaváčkové, mohou i ostatní svatebčané jako družičky, rodiče snoubenců či ženich, který by měl svým oblečením kopírovat styl i provedení šatů své nastávající. Právě realizace celé svatby v rukou jedné návrhářky zajistí to nejlepší stylové sladění. Vaši vzpomínku tak nebude kazit žádný špatně oblečený svatebčan.

Nová svatební kolekce Soni Hlaváčkové (http://blog.mapaobchodu.cz)

Řadu šatů z nové kolekce Soni Hlaváčkové nafotila i Andrea Heringhová, přítelkyně slovenského miliardáře Borise Kollára. Luxusní šaty předváděné Andreou Heringhovou, které svým zpracováním a náročností, patří do kategorie Haute Couture, skrývají přes 70 metrů látky – převážně hedvábí, ruční krajky a jemného tylu. Šaty, které mají Soninu oblíbenou, od boků rozšířenou linii, s názvem „mořská panna“, jsou také zdobeny jednotlivými pírky a zářivými krystaly Swarovski. Celkové zpracování šatů zabralo více než 230 hodin ručních prací. Na šatech je téměř 4.000 broušených kamenů. Každý jeden krystal Swarovski je ručně vsazen do stříbrného úchopu a přišit na šaty.

Modely Soni Hlaváčkové můžete vídat i na řadě českých celebrit. Spolupracuje například s Agátou Hanychovou, Gábinou Partyšovou, Janou Doleželovou, Sandrou Pogodovou, Terezou Kostkovou a řadou dalších.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů