Nové chladničky Samsung Série H (HM12) jsou odborníkem na rodinné nákupy

Nové chladničky Samsung Série H (HM12) jsou odborníkem na rodinné nákupy

Samsung potvrzuje své prvenství v oblasti chladniček tzv. amerického typu a rozšiřuje svou úspěšnou řadu s označením Série H o další přírůstek. Nová chladnička HM12 se postará o potraviny všech druhů i velikostí, aniž by kladla nároky na více prostoru v kuchyni. K dispozici je v celé řadě variant.

Nová chladnička Samsung HM12 byla vyvinuta na míru potřebám evropských spotřebitelů. Je to první chladnička amerického (side-by-side) typu, která se vyrábí v závodě Samsung Electronics Poland Manufacturing (SEPM) v Polsku. Představuje tak milník pro výrobu domácích spotřebičů značky Samsung v tomto regionu.

Nové chladničky Samsung Série H (HM12) jsou odborníkem na rodinné nákupy (http://blog.mapaobchodu.cz)

Samsung HM12, první side-by-side chladnička Samsung vyrobená v SEPM, je vybavena prostorovými inovacemi, včetně řady zásuvek, polic a držáků, které dokáží pojmout i opravdu velký nákup. Navíc mají chladničky Samsung HM12 ztenčené stěny, čímž byl maximalizován jejich vnitřní prostor, vnější rozměry však zůstaly stejné. Nová chladnička Samsung HM12 je proto velmi nenáročná na prostor – její hloubka je 712 mm a šířka 912 mm (model RS7768FHC). Přitom poskytuje spotřebitelům možnost skladovat velké množství nejrůznějších potraviny (vnitřní kapacita dosahuje až 545 l).

Chladnička Samsung HM12 má speciální kompresor, tzv. digitální invertor, který udržuje požadovanou teplotu plynule, aniž by se neustále zapínal a vypínal. Na tento kompresor se nově vztahuje záruka 10 let životnosti.

Nové chladničky Samsung Série H jsou k dispozici v celé řadě variant. Například s automatem na vodu a výrobníkem ledu, či bez nich, v různých barvách a s dalšími možnostmi přizpůsobení podle preferencí spotřebitelů.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů